SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

t3 pytanie co do dawki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1304

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

97

Wzrost

192

Obwód ramienia

43

Staż na siłowni

6

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

200g wegle 20gfat 220g B

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2 - meta enan npp oraz clen z winem

Opisz swój plan treningowy

redukcja

Cel cyklu

rzezba

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

aktualnie na cyklu prop masteron t3

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

11,5

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

zdrowy

PPM (podstawowa przemiana materii)

2500
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2997
Witam, jestem aktualnie na cyklu prop masteron i dorzucilem tydzien temu t3 TIROMEL , poniewaz zauwazylem stagnacje w utracie tkanki tluszczowej, dieta i wszystko inne jest dopiete dlatego postanowilem dorzucic cos, przez 5 dni jadlem 25mcg i zauwazylem spadek BF, potem wskoczylem na 50mcg i takze zauwazylem spadek tkanki, po aktualnie jestem 4 dzien na takiej dawce i moje pytanie tutaj zwiekszyc do 75mcg? czy czekać jeszcze na tej dawce 50mcg? Bo zastanawiam się czy to nie będzie za dużo i z tąd moje pytanie, chciałem wyciac sie dobrze a juz nie duzo zostalo i w przyszlym roku chcialem startowac w meskiej sylwetce, prosze o pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
zaraz wylecisz z banem,jak chcesz się dowiedzieć czegos załóż swój temat z ankietą a nie wyciagasz po kawałku info robiąc bałagan i spamując ludziom po ich tematach.W jakim celu ten temat wygrzebałeś? jesteś jego autorem?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
ile tyg planujesz na tym t-3? i jak wyglada cykl?jakie dawki leca i ile tygodni?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2997
myślałem o 5-6 tygodniach, 5 dni 25mcg , potem wrzuciłem 50mcg teraz lece juz 4 dzień i zastanawiam się czy zwiekszyc bo przez pierwsze dwa dni zauwazylem roznice i zastanawiam sie nad dalszymi poczynaniami, myslalem ze do maxa dojde do 75mcg bo i tak wiecej nie ma sensu tylko nie wiem ile na tej dawce 50mcg jeszcze leciec z tad moje pytanie a co do towaru to lece juz 6 tydzien propka 100mg e2d i mastera 100mg e2d tak samo ;) nie dorzucalem wczesniej t3 bo chcialem zredukowac bez pomocy zeby dopiero na koncu dociac sie maxymalnie

Zmieniony przez - lucasso199 w dniu 2014-05-16 20:47:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
jesli robi cię te 50 mcg to zostan na tej dawce,możesz ew podbic do 75 ale na 1 kontakt nie ma sensu jak dobre t-3 to zrobi robotę.Cykl te minimum 6 tygodni odstawiasz bez schodzenia z dawki,z dnia na dzień

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2997
to mam nie zmniejszać dawki po cyklu? jak dojde do 75mcg to potem mam po prostu odstawić? oczywiscie jeszcze propa pociagne dalej po cyklu z t3 zeby lipy nie było ;) no narazie generalnie widze duza roznice, juz poprzednio od 3 tygodni nie widzialem zmian, wrzucilem t3 i sie robia cuda ;) mam nadzieje ze sie wytne jak trzeba, narazie trzymam 50mcg za kilka dni wrzuce 75 zobaczymy co sie podzieje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
kiedyś się schodziło teraz każdy odstawia bez schodzenia jak 4 razy schodziłem z 100 i odstawiałem od ręki potem badania i wszystko si,tarczyca ładnie sama rusza potem do roboty.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2997
dobra wporzo sprawa, cos czuje ze jak dorzuce 75mg to juz bedzie full kabli na brzuchu, bo juz na dole są jest dobrze, byle dalej do przodu ;) dzieki bardzo i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
powodzonka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Więcej niż 75 mcg nie ma sensu brać na poziomie amatorskim. Zwłaszcza, że dawki 100 i powyżej są już bardzo silne katabolicznie.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2997
no tez tak doczytalem i sie zastosuje pociagne troche 50mcg i dojde do 75mcg i to bedzie koniec mam juz mało fatu wiec to kwestia kilku tyg ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
do 100 to juz najlepszy było by combo tren/test/wino

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Planowanie II cyklu

Następny temat

Metanabol balcan

WHEY premium