SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tłuszcz z brzucha??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84
no własnie... tak jak w temacie od poczatku wakacj zaczolem trening w sierpniu zaczoł sie na prawde intensywny. biegam co dziennie trening ABS do tego suple: Thermo Speed Extreame Olimpu i monohydrant kreatryny równiez z Olimpu i mam powazny problem;(;( mianowicie roszna mi wszystkie miescnie!! akurat to jest bomba!!;) no ale tłuszcz z nóg zniknol z klatki prawie tez... rosznie mi biceps i klata i motyle i łydki i wogole, gorna czesc brzucha z mostkiem płaska i juz sa widoczne miesnie<znaczy karoryfer siue zaczyna>... no ale ponizej pempka masakra... nic tłuszczu nie ubyło:(:( niby zmiejszył mi się obwud i to duzo!! ale tłuszcz nadal jest i duuuzo go;(;( i od 2,5 tygodnia nie trace na wadze a na razie mam BMI 26.9
co z tym zrobic??
-dieta jest, ograniczam jedzenie tak by tylko nie czuc glodu!! i nie jem po 18 zero ziemniakow!! ale jem chleb?? malo co prawda no ale to głowny skladnik mojej diety moze przez to?? a moze za mało zdrowych tłuszczów??
- a moze zamiast ABS wrocic do A6W bo po tym duzo obwodu stacilem i jak zaprzestałem wcale nie trace... mimo ze ABS 8 poziom po 2 razy dziennie i po 5 razy w tygodniu...
-Moze odstawic kreatyne??
-a moze po prostu cwiczyc dalej i cierpliwie czerkac na efekty?? wiadomo ze nic nie ma od razu??
Prosze pomozcie mi bo katuje sie jak glupi i płakac mi sie chce jak nie widze zadnych postepow z tym brzuchem...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Posilki jedz regularnie, a wiec co 3 godziny, nie zaleznie od pory dnia.
Nie jedzenie, po 18tej, to dieta dla idiotow. Nic dziwnego, ze potem brzuch sie zapycha i nabrzmiewa, od najmniejszego posilku...)

Reszte robisz w miare ok



Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-09-02 19:31:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
mbbs Smalcownik
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1176
ale jem chleb?? malo co prawda no ale to głowny skladnik mojej diety moze przez to?? a moze


wywal chleb albo ogranicz do minimum co to ma znaczyc ze to główny skladnik twojej diety ?? szok

zacznij robic cwiczenia areobowe bieganie rowerek steper ...
jedz minimum 5 posiłków najlepiej o stałych porach
nie zapominaj o zdrowych tłuszczach tzn np z ryb z orzechów z olivy z olivek skoro ograniczysz weglowodany musisz dostarczac z czegos energii
jesli waga stoi obcinaj stopniowo kalorie po 18 jedz tylko z glowa staraj sie na 3 h przed snem nie sporzywac weglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Z tą dietą to z tego co napisałeś polecam troche poczytac Nie musisz ustalac sztywnego menu niby, ale warto wiedziec co jeść, czym podmieniać, kiedy jeść, czego nie jesc, jak przygotowac.

ABS i A6W jak juz troche liznąłeś to polecam trening brzucha 3 ćw po 4 serie, normalnie jak kazdy inny miesien a nie codziennie go katować. Brzuch ma sie regenerowac.

Supli nie odstawiaj, pij duzo wody i czytaj o jedzeniu.

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie w płynie

Następny temat

ryż/kasza/platki owsiane

WHEY premium