SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tłuszcz z brzucha.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
Witam, mam pewien problem. Opisze siebie 14 lat ogólnie nie jestem gruby tylko mam troche tłuszczu na brzuchu. Stalo sie to przez pobyt w angli gdzie majac 8 lat objadalem sie fastfoodami. Rodzice mi mowia ze od tamtego czasu zchudlem bo rosne, ale na brzuchu pozostało troche tłuszczu, który brzydko wygląda zwłaszcza gdy siedze. Jakie cwiczenia wykonywac, moze jakies odżywki itp.?? Mam do dyspozycji 2x hantle i drążek ( nie wiem czy to się przyda )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1342
Ja osobiście jak chciałem spalić brzuch to zacząłem robić A6W. Zapewne każdy z was jest w stanie mnie wyśmiać bo ta seria nie spala brzucha tylko kształtuje jego mięśnie ale o dziwo mi pomogła jak doszedłem do 21 dnia w/w ćwiczeń to rozmiar pasa mi spadł z 92-86. Jakbyś chciał przyśpieszyć ten efekt to możesz spróbować biegać codziennie po 30 min lub jeździć rowerem na pewno pomoże :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 285 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2279
Nie jedz Fasfoodów, nie obżeraj sie czipsami, graj z kumplami w piłke , spaceruj z dziewczynami to problem zniknie.

' Jestem tylko Laikiem, nie bierz moich odpowiedzi do siebie, ale możesz dać mi soga.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4534
Dieta Low Carb (znajdziesz wszystko na forum) + aeroby (rower, bieganie, basen). I na pewno spalisz ;) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
soczo1 bez przesady. Skoro nie zaczął jeszcze ćwiczyć to dlaczego zaraz LC. Potem spali to co ma i wróci do normalnej diety i tak to tzw. "efekt jojo" murowany. Nie przesadzajmy.
Jedz to co jesz zawsze*, zacznij biegać, jeździć na rowerze, grać w piłkę, pomoże na 100%.

EDIT:

*Chyba że zamierzasz zająć się kulturystyką na dłużej ;) ale po twojej wypowiedzi widzę że zależy Ci tylko na jednorazowym zrzuceniu tego tłuszczyku.

P.S. Nie ma takiego czegoś jak zrzucenie tłuszczu wyłącznie z brzucha. Jak zrzucasz to zrzucasz z całego ciała.

Zmieniony przez - ReaaV w dniu 2011-06-15 14:35:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4534
Fakt, faktem nie pomyślałem o tym, że chce to zrzucić i wrócić do niezdrowego trybu życia ... jeśli jednak planuje zdrowo się odżywiać to LC mu nie zaszkodzi. Wybór należy do Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
no tak tylko, że w piłke gram codziennie jak nie z kolegami to gram z mlodszym 7dmio letnim bratem ale to nic nie pomaga bynajm,niej ja nie widze efektów. Fastfoodów nie jestem. A powinienem ograniczyć np. lody, cole? Nie pije/jem tego dużo od czasu do czasu ale może to przez to ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4534
Najłatwiej nam będzie ocenić jak wkleisz swoje zdjęcie. Wszystko jest dla ludzi w granicach rozsądku, jednak jak na czymś Ci zależy to postaraj się "zło" ograniczyć do minimum (raz w mies. pozwól sobie na loda).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
Jeszcze mam jedno pytanie nie chce zakladac nowego tematu. Co zrobic zeby porprawić kondycje. W szkole jestem strasznie wolny, i mam kiepska wytrzymałość, a najgorsze w tym jest to, że wogole nie czuje się zmeczony tylko nogi odmawiają posłuszenstwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4534
Najlepszym nauczycielem jest trening, więc biegaj i zwiększaj dystanse na tyle na ile pozwala Ci kondycja, oddychaj równo, żeby powiększyć objętość płuc i ćwicz nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Low Carb w wieku 14 lat
Wystarczy, że zdrowo będzie się odżywiał i podbije aktywność fizyczną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4534
Jeszcze od zdrowej diety nikt nie umarł ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poszukuje osoby / trenera która doradzi mi co robic!

Następny temat

Dieta na masę pomocy:)

WHEY premium