SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tłuste łydki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
Jak w tmacie mam tłuściutkie łydki i co ja mam z nimi począć podobno nie wiele się da niby uwarunkowanie genetycznie. Reszta ciała szczupła wymiary pooniżej
hmm ankieta się nie poazała bo nie zanaczyłam... hehe
waga:54
wzrost168
łydka 33
udo 51
itd..
jem hmb
dieta białkowa mało cukrów.
ćwicze 3 x w tygodniu na siłowni.

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2007-01-17 18:43:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
chce troche dluzej pobyć na obranej pare tygodni przezemnie drodze, bo jak sam mwóiłeś nie ma sensu jej szybko zmieniec bo nie mozna ocenic jej skutków będź strat. Dlatego będe kontynuować to co zaczeła. Z twoich rad również spkożystam jeżeli chodzi o diete, widzialam pare fajnych artyków napisanych przez ciebie. Tu nie chodzi o zaufanie a raczej fakt że każdy z nas jest inny i narazie bede słuchać instynktu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
https://www.sfd.pl/jak_wyszczuplić_łydki_i_uda_-t90547.html

https://www.sfd.pl/łydki_-_wyszczuplanie-t231410.html

ogolnie to jest tego sporo, wystarczy wrzucic w wyszukiwarke haslo "łydki"

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
poprawka co do cm 35 właśnie mieżyłam

Dzięki za linki przydały się ale mam jeszcze pytanie związane z łytkami. Bo ludzie naoguł brykaja się z durzą ilością mięśni i chcą się ich pozbyć.

W moim przypadku mięśni nie ma przy napinaniu łydki skóra delikatnie się wcina i nic pozatym.

1.czy jak zaczne ćwiczyć siłowo na łydki (np: ponoszenie na palcach) to czy spale feciki??

2. Czy jak ćwicząc na steperz będe stać na palcach a nie na całych stopach to czy to spowoduje szybsze spalenie tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Nie nastawiaj się na miejscowe spalanie tłuszczu poprzez trening.

Jak dokładniej wygląda przykładowy dzień Twojej diety?

Zmieniony przez - ellis w dniu 2007-01-18 09:47:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
śniadanko -- płatki owsiane
drugi śniadanko-- omlecik
obiadek-- ryż + mięsko
kolacja np serek wiejski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
czemu tragedia. staram się jeść dziennie 90g białka i około 1500-1700 kal. i mało cukrów. W dziale odzywiania już byłam i powiedzieli mi że tak mogę. Więc się staram tak robić.
Co źle??

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2007-01-18 11:43:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Trudno powiedzieć co jest żle, to nie jest jadłospis przedstawiony do oceny i tym konstruktywnej krytyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
elis chciałeś mój przykładowy jadłospis.. (przypomne że mowa o moich tłustych łydka) to ci napisałam.. A diete ustaliłam z ludźmi z działu odzywianiw nie wypowiedzieli się fachowcy no ale ktoś mi tak doradzil tu masz linka https://www.sfd.pl/czy_musze-t310326.html a że powinnam jeść wiecje białka to dowiedziałam się przy okazji chęci suplementacji hmb --> https://www.sfd.pl/dawkowanie_hmb-t308865.html

tak więc jak masz jakieś porady co do diety i jakiś pomysł na łydi to chętnie posłucham..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Krótko mówiąc zapomnij o tamtych zaleceniach. Jeśli ktoś najpierw ocenia/akceptuje, a potem pyta jaki jest cel tej diety to raczej mało wartościowa jest taka ocena, nie uważasz?

Druga sprawa jeśli chcesz usłyszeć dobre rady to musisz się trochę sama postarać... chociażby wklejając swój dokładniejszy jadłospis. Chyba, że chcesz koniecznie brak odpowiedzi w Twoim temacie potraktować jako akceptację, to wtedy nie musisz się starać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
oki to przykładowe posiłki w ciągu mojego dnia to
śniadanie około 100g płatków owsianych + 100ml mleka + łyżeczka cukru i cynamon
drugie śniadanie 150g serka wiejskiego 3% tłuszczu. + bułka zytnia 60g
obiada 150g piersi + 100g ryrzu + jakieś warzywa
kolacja 150g tuńczyka w oleju z ogórkeim i cebulką.

co ty na to?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czerwone, wytrawne wino - spalacz tłuszczu (?!)

Następny temat

UŁOŻENIE POSIŁKÓW :) SZCZZEGÓŁOWE DANE MAM :) PROSIŁBYM WAS ABRDZO SERDECZNIE :)

WHEY premium