SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybkie przybieranie masy na brzuchu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111
witam. troche sie zastanawialem gdzie ulokowac swego posta i czy wogole go napisac poniewaz temat walkowany 100 razy ale jednak prosze o indywidualna porade, mam pewien problem mianowicie, interesuje mnie zrobienie masy miesniowej i genetyka mi na to pozwala bo szybko lapie mase ale wiaze sie to rowniez z masa tluszczowa, szczegolnie w okolicach brzucha. gdy tylko cisne w siebie dodatni bilans kalorii to efekty widze niemalze po tygodniu, dwoch, robia mi sie oponki. czy aby temu zapobiec moge cisnac do 3x tygodniowo bieganie oraz brzuszki zeby troche dopracowac ten brzuch, oprocz normalnego treningu na mase czy jest to bezcelowe? bo ile ludzi tyle opinii i nadal nie jestem pewny w swoim dzialaniu. ostatnio troche pobiegalem wiec kondycyjnie jestem przygotowany do biegu ok 50min. wiec moj pomysl jest nastepujacy:
pon,sr,pt-bieganie
wto,czw,sob-cwiczenia,brzuszki
do tego musze dodac iz moja obecna sytuacja nie pozwala mi na profesjonalna silke i musze zadowolic sie domowymi warunkami (hantle, pompki na taboretach, drazek). oczywiscie w swoim zamysle treningu nie mam wizji stac sie kulturysta bo ciezko to osiagnac w domu to chcialbym cos ze soba robic i nie siedziec w domu tylko przed telewizorem, stad prosze o wyrozumialosc:) na koncu jeszcze male pytanko, za jakis miesiac chcialbym dopelnic swoja "diete" ( bo staram sie jesc zdrowo i z wyczytanymi zaleceniami) jakimis odzywami, jestem w stanie przeznaczyc do 500zl na jakies dobre bialeczko czy krete, jaki zestaw polecacie? wiek:24, staz: kiedys rok, rok przerwy, znow rok, rok przerwy, obecnie od 4miechow macham sobie rekreacyjnie. waga: obecnie 80kg, kiedys nawet 97kg. wzrost 183, bicek 38. pozdrawiam i dziekuje za pomoc pawel.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
Zwykłych brzuszków nie rób bo nie warto. Wklej swoją dietę lub wypisz produkty które zwykle stosujesz na potreningu.pl i wstaw tutaj. Może to właśnie w niej popełniasz błędy? Czasem niestety to nawet mleko lub owoce przyczyniają się do wzrostu tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dieta. Dział odżywianie. Skoro masz tendencje to nabierania tłuszczu, musisz kombinować z dietą, ograniczenie węglowodanów, zwiększenie kcal poprzez zdrowe tłuszcze, zwiększyć podaż białka. Mimo wszystko musisz mieć dodatni bilans kaloryczny inaczej nie zyskasz masy.

Jasne, że możesz dodać aeroby x3 w tygodniu. Od 20-30 minut maks. Skoro możesz poświęcić na suplementacje 500 złotych, to dlaczego zamiast odżywek nie kupisz karnetu na siłownie?

Suplementy to tylko dodatek w celu uzupełnienia braków w diecie to nie jest konieczne.

Skoro domowe warunki to dział
https://www.sfd.pl/Trening_w_domowych_warunkach-f308.html


Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-04-29 10:40:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111
witam. chodzi o to ze obecnie jestem poza granicami polski, mozna powiedziec odciety od cywilizacji o jakies 30km od wiekszego miasta gdzie moglbym znalezc silke, wiec nie ma opcji na to. chcialbym zainwestowac w suple poniewaz moj obecny tryb zycia nie pozwala mi do konca trzymac diety gdyz mam na to poprostu za malo czasu. a co do produktow ktore spozywam wyglada to mniej wiecej tak (pozwolicie ze nie bede pisal dokladnie w gramach gdyz bede szczery nie mam tego az tak usystematyzowanego ani tez wagi w rece i staram sie wazyc produkty w oczach, mimo to prosze o porade co zmienic, co wyrzucic a co dodac):
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111
sory ze w nowym poscie ale mi shift uciekl.

6.00
platki owsiane z mlekiem
9.00
ciemne pieczywo, szynka z piersi kurczaka badz tunczyk
pomidor/ogorek czy jakies tam warzywko
2 kapsy tranu
13.00
ryz brazowy, gotowna piers z kurczaka, warzywa
2 kapsy tranu
16.00
tutaj wlasnie chcialbym wrzucic jakiegos gainera czy cos bo nie mam juz kolejnej przerwy w pracy ani czasu na przygotowywanie jedzenia a wiem ze ten posilek powinien byc.
18.30
ryz brazowy, piers z kurczaka, warzywa
19.00-20.00 trening
20.00
banan lub inny owoc, rodzynki
20.30
twarog chudy

od tej "diety" mam odstepstwa i nie zawsze jest to tak scisle jak tutaj napisane poniewaz tryb zycia oraz zwyczajna chec zjedzenia czegos innego mnie od niej odciaga, jednak pogladowo tak to sie przedstawia. prosze o niehejtowanie a zrozumienie:) nie chce stac sie hulkiem a dbac o sylwetke i zywienie:) pozdrawiam i dzieki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie masy

Następny temat

Bieganie

WHEY premium