SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybka i dobra rozgrzewka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184
witam! mam pytanie czy znacie jakies cwiczenia dzieki ktorym moglbym w szybki sposow dobrze rozgrzac pachwiniy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2020
"Ten tekst mnie lekko przestraszył, bo przy dobrze poprowadzonym rozciąganiu nie powinno być duzo nadwerężeń ścięgna..."

Nic sie nie boj bedzie dobrze
Z tego co widze na treningach nie kazdy kto zaczyna robi wszystko odrazu dobrze! W koncu poto sie cos trenuje zeby to wytrenowac. Stad ten tekst,taki bardziej zyciowy

pewnym swojej wiedzy jest się wtedy,kiedy się wie mało-wraz z wiedzą rosną wątpliwości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
20 min. szybkiego truchtu, po 10 minutach robisz w biegu różne wymachy nogami, urozmaicasz bieg róznymi ćwiczeniami, np. biegnąc bokiem - w sumie: co się da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
dobre tez beda przysiady

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184
mam kontuzje pachwiny i zalezy mi zeby przed treningiem szybko i dobrze rozgrzac noge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Na czym polega ta kotuzja?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184
na poczatku lipca przy wykonywaniu kopniecia mawashi naderwalem albo naciagnolem cos w pachwinie chyba sciegno boli juz ponad 2 miechy chodz stosowalem masci tabletki itp. itd. bylem u lekarza teraz wracam do treningow po tym czasie w ktorym nic nie robilem noga jeszcze troche boli i nie kopie nia rozciagam tylkoi do tego mometu w ktorym czuje bol jednym slowem przed treningiem musze sie lepiej rozgrzewac wtedy jest lepiej ale same masci rozgrzewajace nie pomaga musze po wejsciu na sale w ciagu kilku minut przed treningiem szybko rozgrzac pachwiny to wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184
?????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2020
Witam
Lacze sie w bolu Masz to co ja mam (mialem). Naderwanie lekkie,masci nie polecam-znaczy jak je lubie i w nie wierze,tak akurat w tym wypadku moga troszke znieczulic za bardzo i nie poczujesz jak przegniesz z rozciaganiem na kontuzjowana noge Mnie trzymalo 3 miechy!
Dowiedzialem sie ze taka rana potrafi sie zagoic pozostawiajac blizny na sciegnach stymulujace spiecia i bol ktore moga byc "sciema" Bo czlowiek szybko sie przyzwyczaja do omijania ruchu w ktorym go boli,lub automatycznego cofania nogi zanim dojdzie do momentu w ktorym mialo by bolec spinajac wlasnie sciegna nieswiadomie. Polecam duzo bardzo luznych wymachow noga przed treningiem starajac sie przelamac bariere tego "stopa" - no chyba ze to swierza kontuzja lub nie jest podobna do mojej
Mnie pomoglo jedno cwiczenie. Mielismy rozciaganie statyczne w parach - jeden (Ja) opiera sie o sciane plecami,drugi (ziom:) podnosi do gory Twoja noge do oporu..no i u mnie opor byl wyjatkowo szybciutko na prawa noge,spowodu naderwania wlasnie sciegna pod prawym poldupkiem Doszedlem do wysokosci jego szyi i nie pojdzie dalej,bol jak skur.. -zaczalem rozluzniac noge jak moglem i w pewnym momencie ugiolem podporowa lekko i nie do wiary! jakos tak luz sie zrobil,wiec podnioslem noge wyzej i wyprostowaleem powolutku podporowa spowrotem i od tego czasu szpagat francuski spowrotem wrocil do laski-to jakis cud albo jakies leki przelamalem..sami ocencie pozdro

pewnym swojej wiedzy jest się wtedy,kiedy się wie mało-wraz z wiedzą rosną wątpliwości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184
iHwarangi mam pytanie jestem po 2 miechach przerwy i zaczolem treningi dopiero teraz noga dalej boli i chcilem zapoytac czy jak bolalo to rozciagales ta noge i czy nia kopales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
marian, miałem ten sam problem z tego samego powodu, i tak sobie radziłem, jak napisałem - było spox. Co do przysiadów - odradzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2020
heh ciezko powiedziec, znaczy nie wiem czy Ci sie juz zagoilo,czy jeszcze nie. Jak mialem ten problem to radzilem sie w tej sprawie Trenera,ale jak mowie u mnie to dlugo juz trwalo. Poradzil duzo machac noga i mimo wszystko -nie tak jak reszte, bardziej ostroznie- ale rozciagac

pewnym swojej wiedzy jest się wtedy,kiedy się wie mało-wraz z wiedzą rosną wątpliwości

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

techniki kickbokserskie - prośba o link

Następny temat

Refleks

WHEY premium