SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sztuki walki warszawa sobota

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 527
witam! jak w temacie, chciałbym sie dowiedziec gdzie moge pocwiczyc w wawie w godzinach od 13 do 16, zajecie moga być indywidualne nawet tylko zeby cena takich zajec była w miare osiagalna...
jezeli chodzi o sztuke walki to wiem ze MT raczej nie ma no ale interesowałoby mnie własnie MT, boks, BJJ, MMA, no moze jeszcze cos polecicie fajnego, najlepiej zeby szkółk była w poblizu ursynowa, szukałem baaardzo długo ale jest problem zeby cos znaleźc niestety;/ na dobra sprawe to mzoe byc i raszyn jak cos jest... POZDRO;)

Couse I think we can make it in fact I'm sure... And If U fall stand tall and come back for more

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Użyj wyszukiwarki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 527
uzywam od 3 miesiecy ;] w wawie jest ciezko o klub ktory ma treningi z wymienionych sztuk walki w tej porze ;] jak jestes taki mądry to prosze poszukaj ;]

Couse I think we can make it in fact I'm sure... And If U fall stand tall and come back for more

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
moje znajomki robia sobie w sobote sparingi w tych godzinach

jak chcesz to moge ich spytac czy chcieliby cie troche obic

a poza tym z tego co kojarze to w Alliance Team wtedy sa treningi

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 527
no skopałbym pare warszawskich tyłków a tak na powaznie to raczej nie miałbym z nimi szans, nie miałem wiekszej styczności z SW procz kiedys tam karete.... ale ten klubik ktory podałes napewno sprawdze ;) jaka to dzielnica? dzieki za info ma ktoś cos jeszcze?;>

Couse I think we can make it in fact I'm sure... And If U fall stand tall and come back for more

...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fedor Emelianenko vs. Hong Man Choi

Następny temat

Jak to wszystko zacząć??

WHEY premium