SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sztuki walki w opolu

temat działu:

Informator OPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14482

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 785
W opolu moge Ci polecic ich http://www.wingchun.opol.pl/ pójdz i zobacz jak to wyglada a najlepiej wez "mundurek" i odrazu pocwicz.. mysle ze moze Ci sie spodobac bo aktualnie prowadzi to koles który robi rózne rzeczy (nie tylko W-CH)i jak bys sie wkrecił to mozesz ciekawych rzeczy sie nauczyc i ciekawe rzeczy porobic..
Zapewniam ;)

Co Cie nie zabije to cie wzmocni... podobno!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54262
HEHE OS KOgut to kozak jakich mało wiem to z własnych doświadczeń ... w ten weekend powtorka z rozrywki ? Jest troche wolnego to mozna coś konkretnego wymyślić !


Pozdro !

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
kuzyn ... może do czech na długi weekend mamy tam fajny domek z basenem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 465 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1638
O widze ze tu cala rodzinka fighterow z protectora i imprezek ;)

Zapraszam do sklepiku z odżywkami w Opolu w Tesco codziennie od 9-19.00 pozdrawiam ;)

tel.510420420

www.pajacyk.pl

sites.google.com/site/sklepnokaut/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54262
Ja tam nie jestem żadnym fighterem

A ty Quanto co - internetowy kozak ? Twoj komentarz był zbędny ... i nie pisz nic na temat mojej rodziny ok !!

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 550
Polecam Kravke TECHNIKUM MECHANICZNE ul. Osmańczyka
poniedziałek, środa godz. 20.15 - 22.00. Instruktor I kl.

Anioł

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
Danielos:Ktos na CIebie wczoraj czekal pod CinaTylko nie wiem czy sie w koncu zjawiles czy nie
POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6242
A nie wiecie czy gdzieś koło jest jakiś klub z boksem tajskim??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54262
byłem byłem i w tube dałem

Pozdro !

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
to dobrze
Daniel sluchaj przyszlo do Ciebie do szkoly jakies zaproszenie na zawody z MOSu? Bo do nas przyszlo,ze 1 czerwca sa zawody w wyciskaniu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROTETOR w Opolu - co sądzicie o nowej dyskotece...

Następny temat

Propozycje na majowy weekend w woj. Opolskim ! ! !

forma lato