SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szkodliwa effedra?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzialem dzis material w infromacja o tym effedra to to samo co effedryna ?w stanach ma byc za kilka tyg. podobno zakazana sprzedaz ,pokazywano m.in hydroxcut
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
No wiesz... zdrowy to napewno nie jest:) a poza tym 3 tabsy dziennie jak jadles i tylko 60 ich bylo.. to nie miales chyba wiele do spalania:) bo ja zjadlem 120 i tez spox efekt ale do 0 mi nie zeszlo z jednego powodu: mialem za duzo tluszczu zeby od razu po 1 cyklonie do 0:) a teraz zrobie 2 i mysle ze juz bedzie good:) a jojo nie mialem rowniez chociaz skoczylem te 2cm w pasie po odstawieniu

bez masy nie ma klasy...

bez masy nie ma klasy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3808
efedra t ot osamo co efedryna , zakazali ale z powodu nei przestrzegania dawek smiertlenych i zgonow

z tego co mi wiadomo efedryna stosowana poprawnei nie ma zadych skutkow ubocznych

a co ja jestem woltomierz zebyscie mnie do pradu podlaczali?

a co ja jestem woltomierz zebyscie mnie do pradu podlaczali?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
faktycznie w stanach..jest nagonak na efke..i zakazali jej sprzedazy...wiec trzeba robic zapasy ;)

btw...co rozumiesz przez 'stosowana poprawnei'...?

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
jest to z pewnością substancja obarczona sporym ryzykiem stosowania. Uważam, iż słusznie jest w tej chwili banowana. Oczywiście, że była skuteczna...lecz podobnie jest ze sterydami anabolicznymi...są skuteczne...lecz nikt o nich nie powie,że są zdrowe.

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2772
ćpun uzaleniony od amfy tez ci powie ze nie ma skutkow ubocznych. same plusy ! ! ! a efedryna o ile dobrze pamietam jest podobna budową do tegoz draga. odradzam ale i tak ci co chca wziac nigdy nie posluchają . taka juz nasza ******lona mlodziez.

TCAP najlepsze jest!

revenge is a meal best served cold- don vito corleone :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
Zwierzu...masz sporo racji..ale uwazam ze domena rezimu busha..i ludzi z jego stajni jest wycinkowe postrzeganie rzeczywistosci (w polsce tez wielu osobom zwlaszcza na wysokich stanowiskach moza by przypisac bilecik ze zgloszeniami do parafii usa..)...bo jak wytlumaczyc to ze zakazuje sie sprzedazy efedryny a legalnie bez zadnych problemow mozna dostac ph...ktore w zadne sposob nie roznia sie od saa....np 17aa-1-testosterone...o ktorym pisal Bul...
dal mnie to jest smieszne....

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie też wydaje się to śmieszne -masz racje v3gas !!!( czemu zmieniłeś avantarek poprzedni był bardziej rozpoznawalny )



D>T>K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
slyszalem ze effedryna jest skadnikiem amfetaminy , thermal pro skalda sie glownie z effedryny ??chyba jeszcze kofeina w tym jest moj koles to bral to niezly power mial po tym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 103 Napisanych postów 468 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1980
Nom thermal ma chyba najwiecej Efki z wszystkich spalaczy:) ale jest skuteczny do granic mozliwosc:) i jak doszedlem do 3 tabsow na dzien tez mialem mala jazde;) a efedryne raz mialem ale jakas inna nie t zwyklych tabsach...tylko wygladala jak HERBALEAN:) ale tez mega kopa dawala.. przed meczem raz walnalem to uuu:) a no pewnie ze efedryna ma podobna budowe do amfetaminy bo pobudza ale nie az tak bardzo... nom w wiekszych dawkach napewno szkodzi:) ale wszystko jest dla ludzi i jak ktos madrze bierze to powinien miec spoko efekt a ubocznego nie bedzie:P

bez masy nie ma klasy...

bez masy nie ma klasy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli do czego glownie stosuje sie efedryne i thermalpro (niechce mi sie czytac tego tematu troche nizej gdzie jest kilkaset wpisow), to jest na schudniecie ?:)=thermal pro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
przeczytaj pierwsze wypowiedzi w tamtym poscie, ktoorego nie chce sie tobie czytac, to bedzie wiedzial

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przytyć?

Następny temat

Kreatyna+ryboza??czy to dziala lepiej??

WHEY premium