SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szczegolowo na temat pupy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2808
mam pytanko, przeczytalam juz dosc duzo artykulow i roznych wypowiedzi(na tym forum i nie tylko}na temat posladow.I zauwazylam ze wiekszosc uwaza iz robienie pelnych przysiadow pomaga zyskac a nie zrzucic posladki.Tzn ,ze w moim przypadku jesli ja mam mala pupe i usilnie probuje zwiekszyc jej objetosc ale nie tluszczem tylko miesniami czy masa, to czy jak bede robic codziennie pelne przysiady to poskutkuje??
Ulozylam sobie w tym celu trening,ktory wykonuje codziennie..a sklada sie na niego..mianowiecie:
- maks. spinanie posladkow od 8-10 sek. lezac na plecach 1 seria po 10powt.
-10 pelnych przysiadow
-unoszenie nogi 50 powt.1 seria na kazda noge +obciazniki na kostkach( w pozycji stojacej i w pozycji kleczacej i opierajac rece o podlodze]
-lezac na plecach unoszenie posladow wraz z biodrami jak najwyzej spinajac przy tym posladki 1 seria 30 powt.
Czy to wystarczy na poczatek? i czy waszym zdaniem takie cwiczenia pomoga zwiekszyc objetosc moich posladkow i je ladnie uwypuklic?
Przypominam ,ze nie mam ani grama tluszczyku na nich.
Jesli ktos moglby mi doradzic , lub tez zmodyfikowac moj trening jesli uwaza ,ze bedzie on malo skuteczny , to bardzo to docenie...za wszelkie porady dziekuje z gory.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34
witam mam pytanie " Jakie znacie ćwiczenia aby zmniejszyc(wyszczuplić) pupe, uda , boczki, plecy.

padalec

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Nie znam odpowiedzi, chetnie posłucham co inni o tym sądzą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
hmm trening nie wygląda na męczący ani zbyt duzo objętościowy ale nie cwicz codziennie, 3-4 razy w tygodniu wystarczy.

btw. jesstes pewna ze nie masz ani grama tłuszczu a po drugie po co chcesz zwiększyc miesnie na pupie ?? wątpie zebys miala az tak koscistą no chyba ze Twoim idealem jest pupa amerykanki wazacej 150 kg

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2808
ok, dzieki za rade, ja naprawde nie mam tluszczyku mam male posladki i troszke za plaskie,dlatego zalezy mi na tym zeby sie ladnie zaokraglily i troche powiekszyly. Moze powinnam zwiekszyc ilosc przysiadow??
Czy ten trening da efekty jakich oczekuje i po jakim czasie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
hmm szczerze to niestety ale nie mam pojecia. szukalas w wyszukiwarce postów o pupie ?? ewentualnie napisz posta w fitnessie tam powinni cos wykombinowac. hmm jesli masz plaski tylek to napewno uwypuklenie go daloby lepsze wrazenie wizualne.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
Moge tylko napisac, ze w moim przypadku robienie glebokich przysiadow podobno powiekszylo troszke pupe (choc niekoniecznie to bylo moim celem), tylko nie wiem do konca czy poszerzylo czy uwypuklilo, czy i to i to - musialbym spytac pani ktora dokonala tej oceny.
Martwy ciag na prostych nogach tez bedzie OK.

Ale ja bym to robil klasycznie - czyli trening jednej grupy miesniowej 1, 2 albo max 3 razy w tygodniu - a nie codziennie, ew. na zmiane przysiad i martwy. Ale robilbym po kilka serii + jakies tam cwiczenia dodatkowe.

Zmieniony przez - chwilowy w dniu 2006-01-20 20:29:45

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Ona nie chce robic treningu siłowego wiec martwy napewno odpada.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
W takim razie przysiad tez - to rowniez element treningu silowego nawet jedna z konkurencji trojboju silowego

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
hmm przysiady mozna robic bez sztangi ale martwy chyba nie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2808
chyba jednak przysiady pelne, tylko zwieksze ich ilosc i dodam jecze pare innych cwiczen, no i przestane cwiczyc codziennie tylko 4 razy w tygodniu( tylko nie rozumiem dlaczego nie mozge codziennie}.Dodam ,ze uzywam jeszcze obciaznikow na kostki przy unoszeniu nog, to chyba tez powinno pomodz...popytam jeszcze na fitness ,moze sa jakies dziwczyny ,ktore maja podobny problem co ja :]..dzieki za porady,doceniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ale wyjasnij mi czemu chcesz cwiczyc codziennie ?? miesnie nie rosną podczas cwiczen tylko odpoczynku a codziennymi cwiczeniami nie dasz im czasu do pelnej regeneracji i rozrostu

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nierówne motyle-pomocy

Następny temat

poradzcie...

WHEY premium