SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

syfy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Mam tez aknemycin do smarowania wlasnie. Obczaimy za 16 dni jaki efekt tego combo

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Dugi 2miechy na izo to troche raczej za krotko by efket byl zadowalajacy, znajomi brali po 6-12miesiecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczy mneie szczypaly usta pekaly na gebie od golenaia podrażnienia miałem dosc bralem oczywiscie na cyklu te izo odlozylem i syfy szybko wrucily ja już nie wiem co biora amerykanscy kulturysci ze unich syfowi nie ma a leca caly czas on i to dawki kosmos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
ROA lub specjalne leki ograniczjące działanie gruczołów potowych to biorą głównie w USA było o tym już pare razy

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
dugii 2 jeżeli miałeś takie skutki uboczne na IZO trzeba było obniżyć dawkę a nie całkiem schodzić z leku. W Polsce najskuteczniejszy i najmocniejszy antybiotyk to doxycyklina. Ja w ostatnim roku poleciałem w sumie pewnie z 6 miesięcy na antybiotyku ( jestem non stop na SAA). Teraz od tygodnia na IZO 20 mg plus 300 mg testo ecd 5 plus oxandrolon 20 mg dziennie. Izo zaczynam z zerowym zasyfieniem tak na wszelki wypadek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
izo zminialem dawki ale jak zmienilem dawke na mniejsza to juz sie syfy pojawialy i jak sie czules 6 miesiecy na antybiotyku ?? udalo sie zawlczyc ? gigantmasx napisz cos wiecej otych lekach nazwy itp ciekawi mnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jak masz łojotokowe zapalenie skóry, to zapomnij o izoteku. Tutaj pomogą tylko leki immunosupresyjnie z takrolimusem. Zapytaj dermatologa o lek Talximum. Kuracja trwa 3 miesiące, po ok. 3 tygodniach zaczyna się poprawa. Chociaż być może wystarczy jedynie miejscowa maść. Ta zwie się Protopic. Tania nie jest.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-10-31 14:49:43

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
No to i ja dodam coś od siebie...

Żadne izoteki, żadne cynki. Izotek zryje bebechy i samopoczucie bardziej niż meta, a cynk o kant dupy można obić. Glutation coś tam daje, ale bez rewelacji i szybko wraca. Solka to najgłupsze rozwiazanie. Jest ok na tydzień, a jak nie chodzisz systematycznie to jak wyj**ie tych syfów to masakra. I to takie wielkie czerwone bolące ktorych nie można wycisnąć.

Próbowałem wielu rzeczy na syfy, bywałem u dermatologa, dostawałem jakieś zioła, smarowidła i szło tylko w ch... kasy.

A faktyczną poprawę mam jedynie po GHRP6. Jak to biję to sporadycznie wyskakują na plecach. Też są czasami czerwone bolące, ale nie mam wysypki na całym ciele. Barki to czasem musiałem chować po bluzami bo az wstyd było chodzić po siłce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
dugii2
izotec brałem tez 2 miechy wysuszyło wszystko usta pekaly morda sucha itd syfy znikły no ale jak odłożyłem to znów syfy wylazły


bo izo sie bierze dlugo , 2 miesiace to nic, conajmniej pol roku wtedy sa trwale efekty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Manieczki - ja bralem izo dawki rzedu 120mg dziennie i nie rylo mi beretu, hdl ldl, apsat alat troche ponad norme ale nie bylo tragedii. Skroa sucha itp, ale do tego sa kosmetyki. Niektorzy biora izo na cyklu mimo ze nie maja jeszcze syfow, wdl mnie to troche nieporozumienie. Btw nie chodzi tylko o gruczoly potowe ale łojowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na redukcje?

Następny temat

Rolon fake- a Alpha????

WHEY premium