SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplement z niespodzianką

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 33
Cześć. Co w przypadku, gdy w jakiejś odżywce trafi się na niespodziankę? Słyszałem już o zdechłej myszy w białku, robakach w batonie, kamieniach w maśle orzechowym. Zgłosiłem sprawę producentowi, który mnie ignoruje - kiedy napisałem o co chodzi. Co można z tym zrobić dalej? Nie chodzi o żaden produkt all nutrition czy sfd. A zakup nie został dokonany na sklepie sfd. Dzięki za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Możesz spróbować reklamować przez sklep, żeby oni reklamowali u producenta. Jednak jeżeli reklamowałeś sam u producenta to sprzedawca ma ustawowy obowiązek odpowiedzi na reklamację w terminie 14 dni (art. 8 ust. 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej). W przypadku braku odpowiedzi z mocy ustawy zostaje uznana za uzasadnioną. Dzieje się to automatycznie i nie ma znaczenia, czy roszczenia rzeczywiście są uzasadnione.
Na sprzedawcy w takim wypadku jest obowiązek spełnienia roszczenia w takim samym stopniu, jakby sam uznał reklamację za uzasadnioną. Jeżeli nie wywiąże się z tego będziemy mogli nie tylko domagać się obniżenia ceny, ale również odstąpić od umowy i zażądać całkowitego zwrotu. W tym celu trzeba jedynie napisać odpowiednie oświadczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie słyszałem o takich przypadkach. Mam tutaj na myśli te bardziej hardcorowe, o których wspominasz. Najczęstszym przypadkiem jest pleśń np. w batonach. Szczególnie w tych, które zawierają sporo tłuszczów, a one są podatne na wpływ czynników zewnętrznych i czas. Z reguł producent szybciej reaguje na takie niespodzianki niż klient zdąży zauważyć. Z takimi sytuacjami kilka razy się już spotkałem. W zasadzie niewiele możesz zrobić. Jak masz paragon, to złożenie reklamacji i w zasadzie na tym się kończy.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 33
Dzięki za odpowiedzi. Sprawa nie jest tak poważna jak ususzona mysz (https://www.shared.com/man-used-protein-powder-for-3-weeks-before-finding-something-disgusting-inside/) Zgłosiłem sprawę do sklepu, w którym kupiłem produkt. Nie chodzi jednak o pleśń - to mój problem jej nie dotyczył. Chodzi o ciało obce, które znalazło się w batonie. Na samą myśl, bierze mnie na rzygi. Nie chodzi o zwrot 6 zł za batona, ale nie chcę też słuchać, że sam obce ciało do niego wrzuciłem... A nie chce się bawić w jakieś zawiadomienia do sanepidu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Niestety strona nie istnieje, więc nie wiemy co tam się znalazło

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 33
kurde, wpisz sobie w google "mouse myprotein"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
Co ci wrzucili do batona?

Pytanie co chcesz osiągnąć bo jak sam piszesz nie chodzi o zwrot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Słyszałem już o zdechłej myszy w białku, robakach w batonie, kamieniach w maśle orzechowym. Zgłosiłem sprawę producentowi, który mnie ignoruje - kiedy napisałem o co chodzi. Co można z tym zrobić dalej?

ale slyszales o takich przypadkach, czy po prostu cos CI sie trawilo?
bo z Twojej wypowiedzi wynika, ze slyszales o czyms, po czym piszesz, ze producent Cie olewa, wiec jak to w koncu jest
jak cos sie takiego przytrafilo, co jets malo prawdopodobne, to po prostu zglaszasz sprawe do producenta, jak Cie olewa to w swoim miescie masz na pewno komorke ktora zajmuje sie ochrona praw konsumenta i on w Twoim imieniu zajmie sie tematem, jak pojdziesz i zglosisz problem tego typu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 33
TomQ-MAG

ale slyszales o takich przypadkach, czy po prostu cos CI sie trawilo?
bo z Twojej wypowiedzi wynika, ze slyszales o czyms, po czym piszesz, ze producent Cie olewa, wiec jak to w koncu jest



trafiła mi się folia w batonie, i to całkiem spory kawałek. To chyba nie jest standardowe wypełnienie batona proteinowego? Napisałem do nich, a oni w odpowiedzi prosili o zdjęcia paragonu, opakowania i kilka innych rzeczy. Po wysłaniu im tego 0 odzewu. Od kilku już dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Stosuje suplementy i odżywki od ponad 20 lat i nigdy nie miałem takiego przypadku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
widocznbie miales pecha, ja slyszlem jedynie o akcji, gdzie batony firmy X mialy trefna poartie z pelsnia, a tak to rowniez podobnie jak flex nie spotkalem sie z sytuacjami, zeby w odzywkach byly jakies dodatki "ekstra". oczywiscie szukajac w internecie pewnie znajdziemy nieco informacji na ten temat, ale to po pierwsze bedzie zbior jednostkowych przypadkow, ktore gdzies tam zostaly poruszone, a po drugie czesc moze byc po prostu tzw. czarnym PR, aby zrobic na zlosc firmie konkurencyjnej, ok w Twopim przypadku mozna to wykluczyc, bo nie rzucasz nazwami firm, jednak widocznie miales pecha, ze cos Ci sie trafilo, co oczywiscie nie powinno miec miejsca i powinna byc odpowiendia reakcja ze strony producenta na zgloszenie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolagen + witaminy

Następny temat

Bolesne skurcze mięśni

WHEY premium