SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple przez granice

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
elo, za pare dni lece do polski, chcialem tam kupic suple. mam bagaz tylko podreczny, teraz mam pytanie czy celnicy beda sie pruc o nieotwarte prochy (gainer+bialko)

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
z podrecznym moga byc problemy...

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja miałem kapsółki i wszystko było si , ajak z prochami to niewiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Myśle że to chyba zależy skąd lecisz :) Z polski do włoch to miałem dużo różnych mąk kaszy itp i nikt nic nie sprawdzał czy to nie jakaś koka czy coś heh dajesz walizke przechodzi przez maszynke co prześwietla torbe i tyle :) a jak mają jakieś zastrzeżenia to piesek obwą****e czy czegoś konkretniejszego niema :) Myśle że luzem powinno przejść. A co do bagażu podręcznego to nie możesz mieć tego dużo ;/ i chyba max 200ml płynu ale to oczywiście też przechodzi przez skaner więc nie powinno być problemu :)

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
ta problem w tym ze bede miec tylko podreczny. zadzwonilbym na lotnisko i sie dowiedzial, ale w zyciu bywa roznie, sprobuje przewiezc suple i sie doyebie jakis celnik.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4557
Czy w kraju do którego lecisz nie sprzedają supli ?

"JAKOŚĆ ODŻYWIANIA MUSI DORÓWNYWAĆ JAKOŚCI TRENINGU"

JOHN PARILLO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
nie chodzi o to czy sprzedają tylko czy ktoś nie wpakował tam czegoś innego niż supla :) Jak wiadomo mamy taką technike że pudełko może być z fabryki i fabrycznie zamknięte a będzie tam coś innego niż suple.. Jak sie ma dużo kasy to dla chcącego nic trudnego takie rzeczy zrobić :) Więc dlatego nie wiadomo co z tym poczynią..

P.S: Pamiętam kiedyś oglądałem jak gościu zamiast dezodorantu w puszce miał amfe i wszystko szczelnie ładnie zamknięte że nikt by sie nie skapł heh :)

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4557
Sądzisz, że jak kupisz gdzieś za granicą suple z półki w sklepie to to będzie fake, a w Polsce to ... to co ?
Nie no pomysły masz zayebiste

"JAKOŚĆ ODŻYWIANIA MUSI DORÓWNYWAĆ JAKOŚCI TRENINGU"

JOHN PARILLO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Jej nie kumasz o co biega... nie mówie że suple są fake tylko poprostu jak jesteś tam jakąś szychą i handlujesz to możesz "poprosić" tzn przekupić :) taką fabryke żeby zamiastu supla wsypała ci tam inny proszek np 3kg Amfy a na etykiecie "Gainer Olimp"

No i wtedy celnicy mogą podejrzewać że nie masz tam supla tylko coś innego :)

Czuje sie jakbym to pisał dla dziecka z przedszkola^^ myśle że wyjaśniłem o co chodzi...

Robią ludzie przekręty :) Filmów nie oglądasz? Hahahah

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4557
Aha, no to już wiem o co Ci kaman, ale to Ty mnie źle zrozumiałeś
Mi chodziło o to, że po co wozić tysiące kilometrów coś, co można kupić na miejscu.
A nie o jakieś kryminalne zagadki jak Tobie

"JAKOŚĆ ODŻYWIANIA MUSI DORÓWNYWAĆ JAKOŚCI TRENINGU"

JOHN PARILLO

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rady dla początkującego

Następny temat

Wyjątek?!

WHEY premium