SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 152
Cześć planuje zrobic większe zakupy supli,ale nie wiem już co wybrać,bo chodzi mi o coś naprawde dobrego,a teraz tyle tego na rynku.Wzrost 170 waga 80 kg cel dobic do 90.Cena do 1000 pln
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 152
No wiesz budżet mam do 1000 dlatego chce kupić cos naprawde dobrego i żeby starczyło na troche.No wegle by sie przydały zeby przytyć.Vitargo juz miałem i powiem,że jest dobre,ale szczerze mówiąc na krótko starcza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5332
zainwestuj w diete.. polowa kasy ci zostanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 152
diete już mam ale zona dała pozwolenie wiec korzystam z tego że moge sobie coś dokupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5332
daj ankiete.. moze inni wlacza sie do dyskusji:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 152
hmmm chciałbym zakupić jakies weglowodany,białka,witaminy,kreatyne,cos na koncentracje,amino jakieś i może cos jeszcze ktoś doradzi.Powiem tylko że jak narazie to stosowałem tylko produkty z treca,ale chciałbym sprawdzić coś nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5332
powiem szczeze ze nie mam az takiej wiedzy na temat ukladania suplementacji, zawsze ukladalem cos sam, wklejalem na forum i czekalem az wypowie sie ktos kto ma WIEKSZE pojecie jak ja.. przyznam szczeze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 152
ok dodam troche o treningu ,diecie i suplementacji obecnie
trenig pn-klata,triceps,kaptur
środa-biceps,motyl
piatek-nogi,łydki,ramiona
dieta rano ryż jajka,południe mięso owoce,wieczorem ryby warzywa
suplementacja:
jak narazie to tylko whey pump 2 x dziennie,dodam tylko,że wcześniej były już suplementy,ale jak narzie oczyszczam organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
jesz 3 x dziennie? heh kase przeznacz na jedzenie i"dokup" jeszcze trzy normalne posiłki

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 152
nie jem 3 x dziennie tylko napisałem ogólnie co w danej porze jem,bo posiłków jest tak 5 do 6 na dzień.Chodzi mi o suple a nie o diete.Więc proszę o pomoc w doborze suplementacji a nie diety. Czyli jakie węglowodany,kreatyna,białko,witaminy i aminokwasy mogę kupić.Myślę na mase zakupić jakiegoś gainera,kreatyne massacre(ale nie wiem czy jest dobra bo różne są opinie), co do białka optimum,amino to może jet turbo,witaminy to nie wiem jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
witaminy, o3, białko w celu uzupełnienia braków, wegle po treningu- podstawa a i zaoczszedzisz

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5745
izolat scitec 2000g taki zielony
jeszcze pare tanszych bialek
bcaa sfd 500g x2
kreatyna moze tez sfd 500g
beta alanina activlab
saw z treca, moze
gainery nie warto, lepiej 2 lyzki miodu zjesc
moze vitargo jak bardzo chcesz wegle
witaminy mineraly
jak cos jeszcze przyjdziemi do glowy napisze bo 1000zl to nie jest jeszcze warte

Zmieniony przez - maciekk199 w dniu 2012-03-18 21:13:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie hantle kupić?

Następny temat

Kark

WHEY premium