SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

subkultury

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4436
Nie ma różnicy , czy ktoś jest skate czy metalem. Co ma wygląd do tego jak się ktoś napier...la?!. A co do dresiaży to "Po co im mózg- mają dres":)

To do początkujących-NIE ĆWICZCIE TYLKO KLATKI PIERSIOWEJ!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Co rozumiesz przez pojecie dresiarz>Bo ja czesto chodze w dresie i nie czuje sie dresiarzem cokolwiek to ma znaczyc.Moze chodzi ci o Huliganke???
To ze nie ma znaczenia to sie z toba zgodze bo mozna sie nieciekawie naciac na niby laika.Pozdrawiam.

Doradca w dziale Combat/samoobrona

-----------------------------
>>>>BJJ OPOLE<<<<
-----------------------------

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4436
Przez pojęcie "Dresiarz" rozumiem, dużego ogolonego na łyso typka w dresie,który podchodząc do Ciebie albo chce Cię oklepać , albo okraśc z telefonu lub pieniędzy:(

To do początkujących-NIE ĆWICZCIE TYLKO KLATKI PIERSIOWEJ!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Mam duzo kolegow ktorzy wygladaja podobnie jak Ty to opisujesz ale nikogo za nic nie chca klepac ani okradac.Wiec cos jest nie tak....

Doradca w dziale Combat/samoobrona

-----------------------------
>>>>BJJ OPOLE<<<<
-----------------------------

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4436
Tak samo jak spytasz pierwszą napotkaną osobę o Cyganów . 80% napotkanych ludzi powie Ci że to: złodzieje, biedni ludzie itp. A przecież znajdą się porządni obywatele tego kraju. Tak samo jest z "dresiarzami". W Polsce przyjeły się stereotypy których nie zmienisz:(. Miałem kilka niemiłych spotkań z kilkoma "Miśkami" w dresach i dlatego wyraziłem taką a nie inną opinię.

To do początkujących-NIE ĆWICZCIE TYLKO KLATKI PIERSIOWEJ!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Metale to frajerzy mojim zdaniem chude male i długie chery nie wiadomo czy to gosciu czy laska, SKini - zadko kiedy widuje, Punki - w sumie nie przepadamm jakos ale dopoki oni nic do mnie nie maja to ja do nich, dresy - to roznie jest:D, dalej skejci i hardcorowcy w sumie są wporzo, tylko cpaja troche a dyskomany to wogole frajerstwo wciagajace kox do nosa..... Pozdro! a ja tam sie nie idnetyfikuje jakos, mam paru kumpli punkow, metali, skejtow i nie patrze na buty czy sznurowki. PozdRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
West Ham beznadziejny post.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a reszta subkultur:
-punki
-kibice (trez subkultura )
-itd.

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Najczesciej ludzie slabi psychicznie utozsamiaja sie z jakimis subkulturami gdyz w grupie im razniej.

Doradca w dziale Combat/samoobrona

-----------------------------
>>>>BJJ OPOLE<<<<
-----------------------------

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 555 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3676
Witam!ciekawy post...ktos mówił o swoim wyobrażeniu na teamt dresów...mam dwa takie typu.Jedni to ci którzy kroja z pieniedzy i rzcezy wartosciowych lub chodza sie napieprzac na mecze i niekoniecznie.Druga to raczej nieskzodliwa forma dresa czyli kwiat młodzierzy osiedlowej pod sklepem ubranych w spodnie buty i bluzy dresowe z duzym znaczkiem...typowe bezguście.Ja tez myslę nad zakupem fajnego dresiku bo mam ochote pokozaczyc i zobaczyc jak to jest hehe...od razu chciałbym powiedziec że ubieram sie jak skate ale dlaczego nazywacie nas neichlujami i ****ami??to taka sama kultura jak inna bądź jak żadna...lepiej jest sie ubrac w spodnie obcisłe i koszule rozpieta do połowy klaty jak enrique i zarzucić bucisz w stylu elvisa ???może i tak ale nie mozna porównywać ludzi po wyglądzie...tacy jacy sa gdzies tam w środku to jest najwazniejsze i mysle że nalezy kogos poznac i dpiero oceniac kogos czy jest osobą wartościowa czy nie .Trzeba tez umiec dostrzegac własne wady ja to potrafie i pr4zez to także łatwiej mi się zyje...ale nie oceniajcie ludzi po wyglądzie bo to fatamorgana...

Pij mleko a będziesz wielki !!! ;P
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Wciąż miewam przejaw, zachowanie chamskie, a ty zmów pacierz zanim zaśniesz cwaniaku!

SFD FIGHT CLUB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chodzenie po okręgu

Następny temat

gościa do sparingów

WHEY premium