SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sterydy i alkohol...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3707 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39247
Zalezy o jakich sterydach mowimy-oralnych itp. Ja lecialem tescia, metke a pozniej wino i pilo sie w weekendy, bez zadnych komplikacji. Z czasem/wiekiem czlowiekowi przechodzi ochota na melanze, bo melanz to bardziej "styl zycia" w blokowiskach. Do tego glupi styl zycia. Mi nic nie bylo - a jeszcze zdazylo sie ze na cyklu oprocz alko koko szlo...zero burd i agresji(to mity ewentualnie predyspozycje).

Problem jest inny - alkohol to zwykla glupota. Z sterydami czy bez spowalnia przyrosty. Od wielu miesiecy wogole juz mnie alko nie kreci i powiem ze czuje sie lepiej - zarowno na watrobie jak i ogolnie. A najgorsze jest to ze dopiero po zaprzestaniu takiego "mlodziezowego" stylu zycia zauwazylem ze alko mocno dzialal na mozg - zamulenie, dziury w pamieci itd. Takie rzeczy widzi sie dopiero po kilku miesiacach bycia na kompletnym OFFie od alko. Jednym slowem - alko w nadmiarze szkodzi wszedzie, a na silowni szczegolnie pogarsza sprawe. Mozna mieszac - nie umrzesz (czy tam twoj kolega ) ale sensu w tym nie ma wiekszego.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Hm, pięknie piszecie, natomiast mi niestety koksy kojarzą się właśnie z alkoholem. Napompowany pajac szukający zaczepki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Kazdy tu pisze jakie to alko jest zle na koksie, a jakos mega sylwetek tutaj duzo nie wiadac.

Jesli nikt nie mysli o wycince na bardzo niski bf , badz zawodach silowych , badz zawodach bb. I wydaje mu sie ,ze wypic 2-3 piwka na jakis czas to cos strasznego , to ja poprostu was nie rozumiem
1

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 226
ja codziennie na treningu pije piwo i bende mial efekty ? koledzy tez tak robjo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
mój znajomy kiedyś rozmawiał z Nolem a on twierdził że piwko po treningu to bardzo dobry pomysł...więc sam nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
ja kiedys popiłem na cyklu z trenem i na 2 miechy wylondowałem w areszcie nie polecam miałem wrazenie ze wszyscy knuja przeciwko mnie wiec ruszyłem do ataku i biedy tylko se narobiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3707 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39247
wiec ruszyłem do ataku



Po trenie wiadomo. Ale moze masz tez predyspozycje do agresywnych zachowan. Po alko mozna byc wesolym, "spiochem" albo agresorem. Mam kumpla co bez koksu po alko zawsze z kims sie leje. A ja np. nigdy nie mam agresji - mnie rozwesela alko. A pilem na cyklu i nie tylko pilem Wiec w duzej mierze to od organizmu zalezy.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 12 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3061
Dlatego najlepiej sobie zajarać i po kłopocie ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3707 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39247
Ta..nie ma to jak zrobic z siebie infantylnego przyglupa, ktory jest zupelnie wyoutowany z rzeczywistosci i zyje sobie w swoim malym, zadymionym domku

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 926
Najlepiej być - HARDCOREM :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na rzeźbe

Następny temat

Który cykl zrobić najpierw ?

WHEY premium