SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na rzeźbe

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 114
1. WIEK:19
2. WAGA: 90
3. WZROST:176
4. WYMIARY:
-biceps:41
-klatka:
-udo:
-talia:80
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2
6. DIETA:help!
-białko:help
-węglowodany:help
-tłuszcz:help
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:-
8. TRENING: jak narazie na mase 4 razy w tyg., nie chcemis ie ropisywac.
9. CEL CYKLU:rzeźba
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:-
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia.
13. STAN ZDROWIA: b dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:-
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:110
-martwy ciąg:-
-przysiad:-

PYTANIE:

witam. nie mam jakiś super wielkich wymiarów czy coś. osatno miałem dieetę wysokowęglowodanową i żarłeem torche odrzywek na mase i tak sobie stwierdziłem że czas sie pozbyć oponki która zrobiła mi się ma brzuchu i ogólnie zrzucic troche kilogramów. wiem ze wiekszość osób poleci mi odrzywki ale zastanawiam się nad wzięciem clenbuterolu. i najchętniej bym to z czymś mocniejszym połączył. co wy o tym sądzicie? proszę o pomoc w dobraniu jakiegoś fajnego środka na rzeźbę, ułożenie cyklu i podpowiedzenie ile powinienem jeść ww, białka na kg ciała jak mam zamiar wyżeźbić się bez utraty dotychczas uuzyskanej masy mięśniowej. z góry dziękuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
wez sandard cykl prop lub prop winko i bedzie si

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2009-05-09 21:11:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 114
prop wino clen mzoe byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
edytuj olowkiem posty! prop i winko wystarczajaco da rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
koksem nie spalisz nic co najwyzej ubicie... rzuc aeroby jakis spalacz obetnij wegle w diecie uloz sobie na dziale odzywianie i pozniej polec cykl na propie albo prop + winko

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
sam nie zdazylem edytowac

Zmieniony przez - szeryf-81 w dniu 2009-05-09 21:16:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 114
a co myslicie na temat clembuterolu? co on taki słaby jest czy cos? moze wzia bym spalacza do tego clen , areoby, brak ww, duzo białka, bieganie, pływanie, na siłowni typowyu trening na rzeźbę i bedzie git malina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
bieganie, pływanie, na siłowni typowyu trening na rzeźbę i bedzie git malina to wszystko i obetnij wegle i styknie bez zadnych saa mowie ci ze oponka poleci

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
masz w ogóle pojęcie czym jest clen??jak działa na organizm??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 114
mam rozumiec ze mi odradzacie. o clenie doczytalem sie ze dobry jest na rzezbe i ze jest lekiemm na astme oskrzelową;p nie wiem nic wiecej na ten temat wiec prosze was o pomoc. jak mowicie ze cclen jest be to ok zapewne macie racje bo posiadacie duzozo wiecej doswiatczenia niz ja. ale jak juz gadamy o clenie to moze dowiem sie cos wiecej o tym .... :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
masz wyszukiwarke to szukaj nikt tu ci tlumaczyl nie bedzie po prostu nie dla ciebie clen w ogole saa opony nie spalisz odp masz aeroby i pozniej pomysl o cyklu

pozdro

Doping.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta na początek

Następny temat

sterydy i alkohol...

WHEY premium