SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sterydy a wzrok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
szukalem i nieznalazlem zadnego konkretnego tematu na temat wplywu koksu na wzrok. Mam wade wzroku dlatego nosze soczewki, jak jestem ON to cos mi sie ze wzrokiem yebie, ma to wplyw? czy moze sobie wkrecam?! w koncu ciezkie treningi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co jedyne wyjście to ćwiczyć z zamkniętymi oczyma jeszcze nie za mocno zamkniętymi bo astygmatyzm złapiemy..?
No pięknie, miała się kasa odkładać na cykl, a będzie trzeba przeszło 200zł przeznaczyć na soczewki - do doopy interes. Ile to człowiek musi się namęczyć i nacierpieć by być koorvv dużym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
clomid cos tam an wzrok zle dziala...ale jezeli sie myle to mnie poprawcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
wydaje mi sie ze to idzie tak koks > nadciśnienie >MOŻLIWOŚĆ pogorszenia wzroku

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
winko pogarsza

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1955
j/w nadcisnienie ma wpływ na wzrok, ja mam podobnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
b-50 z orali tylko winko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
z tym nadcisnieniem to moze byc to szczegolnie na tesciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
ciekawy temat, dotyczy mnie tez niestety

tak w skrocie co sie moze stac? teoretycznie sporo u podatnych zapewne podniesie sie cisnienie srodgalkowe co moze powodowac ogolne pogarszanie wzroku a w skrajnych przypadkach nawet odklejenie siatkowki. Najbardziej zgubny wplyw ma sam trening ale saa wydaja sie dosc istotnie potegowac ryzyko. Zbieram sie do napisania obszernego art'a nt temat

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
prze***ana sprawa z tym wzrokiem kazdy zwraca uwage na wątrobe nery czy inne flaki,wzrok tez wazna rzecz nawet bardzo czesto niedoceniana

Gibon daj znac jak cos znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
meta pogarsza jesli masz do tego predyspozycje

Zmieniony przez - ZKS15 w dniu 2009-05-11 20:56:58

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 850
nolva wpływa niekożystnie na wzrok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANAVAR-mała dawka, długi cykl ?!

Następny temat

Praca naukowa na temat dopingu, pomocy

WHEY premium