SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stanabolin+propiobolin firmy UNICHEM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14776
na dniach bede tabsy z eap!wino ma byc 5mg w bardzo korzystnej cenie!wiec bedzie w czym wybierac-cetabon,unichem,eap!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"cetabon,unichem,eap"

raczej cetabon [zambon, genepharm i inne apteczne] dluuuuuuuugo nic i reszta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
Osobiscie nie testowalem i w najblizszym czasie napewno nie bede tego bral. Z opini znajomych zadna rewelacja

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
wyjdzie wins tabs z eap niebawem.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ziki nie udzielaj sie jak nie wiesz:)Ja widzialem tu na forum fotke czegos z dragona chyba boldek.Byl gratis:)moze nawet wiecej gratisow z tym ze inne nie widoczne golym okiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Future wspomnial, ze dorzuca ari - ma ktos z tym towarem doswiadczenia? Bo zawsze mam problem z retencja, to mnie powstrzymuje od zarcia, do czego to prowadzi - wiadomo ;) Taki moj urok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 963 Napisanych postów 19321 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158864
Porownujac stuff roznych firm...BD wykonanie robi na mnie wrazenie...wszystko zawsze pieknie..ladnie...nie wnikam czy lonowca znalazles czy widziales na fotce

Winko EAP 5mg tabsy ....hm orientacyjna cena ?? i ciekawe jak to bedzie z dzialaniem porownujac do la pharmy czy dragona....

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
miczelx co to znaczy niebawem?

co do cetki, to skad ta pewnosc, ze jest to srodek apteczny...ktos, kiedys szukal info na stronie producenta i nic nie znalazl. wiec jak to jest z ta cetka???

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
do 2 tygodni mysle ze bedzie mozna juz dostac

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ritual, ostanio byłem u rodzinnego aby pokazać wynika EKG, czekam w poczekalni, jakaś babka próbuje sie przede mna wepchać ze ona tylko po recepty, szybko ja lirycznie ustawiłem do hierarchii kolejki, patrze co ona tam trzyma, jakies g**** i znajome opakowanie, odwróciłem sie, se myśle gdzie to ja juz widziałem, siada babsztyl niedaleko mnie, czytam, a tam armidex mam nadzieje, że wrecz uzekła Was moja skromna historia

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clen

Następny temat

DO POPRAWKI???? HELP!

WHEY premium