SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stanabolin+propiobolin firmy UNICHEM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2644
Za lab akurat nic nie zapłace bo braciak cioteczny w tym pracuje.A dam w swoim mieście czyli w Białym.Ale jak coś to uważam że opłaca sie zapłacić za takie rzeczy żeby mieć pewność co sie wbija a nie wierzyć dilowi na słowo

Zmieniony przez - Bushi_85 w dniu 2006-06-16 19:41:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Trudno się z tobą Maniac nie zgodzić w tym względzie. Każdy goni za pieniądzem. Naprawdę ciężko wychwycić obiektywne opnie. Mam jednak nadzieję, że gość z opinią Łukasz K. nie zejdzie tak nisko aby dać się sprzedać za parę groszy i kłamać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
irko genesis - under z Bulgarii jedzie na soku ec, wlewaja to tylko w swoje opakowania

future nie wiem czy wiesz ale underow nie kupuje sie w aptekach

Micz, jak juz sie pytasz, o ile sie pytasz (Bd unika kontaktow z detaliczna klientela po dawnych problemach), to zapytaj sie tej pani kto slal BD z Grecji do Polski, zreszta zapytaj Mlodego to moze dowiesz sie wiecej o dystrybucji Bd i nie tylko, dostaniesz pewne info a nie jakies plotki z ktorejs reki, chociaz pewnie on nie podzieli sie swoja wiedza
SKWARA jak liczy sie kasa to ja akurat nie zwracam uwagi na takie opinie, nie wazne kto jest jej autorem
...
Napisał(a)
Usunięty przez MANIAC GYM za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
akurat naj mniej mi zalezy skad sie co bierze,a co sie kupuje w aptece to doskonale wiem
debata zeszla nie na ten tor jak widze,nie bede sie udzielal w porownwniach bo widze ze nie mam wystarczajacej wiedzy
jak juz wywindujecie cos na szczyty to chetnie sprobuje i dzieki za dobre rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 625 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22849
Futer..byłem wczoraj i widziałem..poprawa jest gruba u Ciebie.. w Kołobrzegu lipy ie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
slodek tez ma mega forme

zabawa bedzie przednia.
b.i.g pozniej impra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
panowie o czym mowicie?jakies zawody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o tym co ci batman mowilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
no pamietam ,ale nie powiedziales zadnych konkretow( kiedy i gdzie chodz troche zblizony termin)

jak to bedzie w Kolobrzegu to bedzie mozan sie skumac jakos,od siebie mam rzut beretem 34 km
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clen

Następny temat

DO POPRAWKI???? HELP!

WHEY premium