SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stanabolin+propiobolin firmy UNICHEM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
gowno wiesz, a sie udzielasz
nie robili dragona tylko dispensary, jedno i drugie bd, dla ciebie pewnie bez roznicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
maniac ale nie ma co pajacowac, kazdy jeden towar z ec bije na glowe dragona, moral jest taki ze albo ec jest za***iste i dragon taki sobie albo ec jest na normalnym poziomie a dragon do dupy, wystarczy ze kupisz ten sam srodek ec i bd porownasz i zawsze ec wygra, dragon obnizyl loty i wszyscy to wiedza nie wiem czemu ty tak go bronisz
arene bilem i jest ok, co bedzie kiedys to zobaczymy, mozliwe ze tez sie wylozy, z unichemu nic nie mialem i jakos mnie ta firma nigdy nie ciekawila tak jak ip ale nie slyszalem zeby ktos plakal na towar z unichemu a wrecz kazdy zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
nie stawiam bd przed ec, ani odwrotnie, dla mnie dwa undery nr 1 w Polsce i nie tylko
ale nie podniecam sie tez pseudo super nowosciami
jeden post, pare podstawionych osob, pare wpisow ze ec/bd sa do dupy i firma ma jakas renome ?
poczekajmy pol roku i zobaczymy, pare osob ktore to bralo, a moze nie bralo ? to troche malo do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2644
Mam to samo zdanie co maniac
A co do bicia na głowe to jakoś wpadło mi w ręce wino z ec,stało z 2 dni i oddzieliło sie o maksimum 2 milimetry, z innego zródła wziełem i po dniu oddzieliło 1/4 wody też niezbyt interesująco, pomijając fakt że woda która sie oddzieliła nie była krystalicznie czysta tylko mętna.

P.S.A tak wogóle to ci ze śląska gadają na tych z gdańska że coś produkują a ci z gdańska na tych ze śląska, np. ja słyszałem że Unichem rozlewają w Katowicach, to że pojawił sie właśnie w tamtym rejonie najwcześniej może o tym świadczyć(ale nie musi).
Sam chciałbym spróbować tych wynalazków na sobie ale najpierw dam do labu.
Jak coś to dam znać jakie wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
jest taka firma jak genesis i znam pare konkretnych osob, ktore twierdza ze przy tej firmie wszystkie inne firmy mozna zmielic i sobie w dupe wsadzic, glownie chodzi o tren i boldka, na drugim miejscu stawiaja ec a dragona by nawet patykiem nie dotkneli
dla mnie nr.1 to ec i eap, nie omieszkam skosztowac tez genesisa zeby sie przekonac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wkoncu ktos dobrze gada:)
Sog za wlasne zdanie:)
Irko laptopa bys zmienil bo ciagle ten sam;) hehe
Dragon zszedl na psy.
Dragona sie podrabia u nas w kraju jak i grecka deczke.Dobrze o tym kazdy wie i nei ma co sie ludzic.
Jak widac kazdy ma swoje zdanie lub chwali co ...:)
Jedno jest pewne unichem robi dobry siowax.Kiedys nie moglem nawet tego napisac bo wiadomo cenzura:)
Niech kazdy bierze co chce i tyle. bo jeszcze ktos pomysli ze jakas reklama lub naklanianie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ps bushi do ktorego labu to dasz i ile zabulisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
dobre ja tu o cyklu a tu dysputa o tym co jest dobre,wszystko to undery a dragon pierwszy
jakos w tajlandii w aptece jak kupowalem stanazolol 10mg to calkiem inaczej wygladal i zapakowany tez byl w plastik a nie jakies gowniane saszetki-he,he chyba,ze to wersja na swiat jest inna
reszty po ip juz nie chce probowac bo zapewne zycia nie starczy ale jak daje ktos gratisy to chetnie przetestuje i wyraze opinie skoro to taki mega sztos
ja jak na razie jestem bardzo zadowolony i moge to polecic innym ktorzy akurat mysla o takim dzezie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mialem przyjemnosc zamienic pare slow z pania Rebecca ktora jak wiemy ma duzo do powiedzenia w temacie BD i co ciekawego ? BD do polski nie wyslalo od poczatku istnienia ani jedenj fiolki

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
fu.tur.eb.ody ten w plastku to nie british dragon a british dispensary

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2006-06-16 19:11:23

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clen

Następny temat

DO POPRAWKI???? HELP!

WHEY premium