SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stan podgorączkowy po iniekcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3850

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1885
Witam,
Zdecydowałem się na stosowanie propa z Balkana. W poniedziałek wziąłem pierwszy strzał (w triceps), spuchł mi po tym i praktycznie nie mogłem zginać ręki, jednak podobno to normalny po pierwszym razie. Drugiego zdecydowałem się wziąć w pośladek - tak dla odmiany. Była to środa i od wtedy mam stan podgorączkowy, który utrzymuje się cały czas. Jest to ok 37,5-38 stopni. W pośladku także wystąpił mi stan zapalny. Podobno gorączka może wystąpić na początku, ale u mnie trwa ona już od 4 dni.
Proszę o jakąś poradę, co zrobić w tym przypadku?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
artur95g
Czyli mam zbijać gorączkę, a organizm się przyzwyczai i nie będę jej miał tak? Dzięki za pomoc ;)


Zalezy co kto lubi, jesli nie ustapi mozesz sie meczyc dalej lub zmienic na inna firme lub dlugi estr.
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24626 Napisanych postów 68289 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538499
jak ze sterylnoscia injekcji ?

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ibuprom 3 razy dziennie po 400 mg i ze dwa razy naproxen po 500 mg dziennie w tabsach 250 mg w aptece jest bez recki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1885
Sterylność ok. Tylko tu moje pytanie, czy to co się dzieję jest normalne? Kontynuować cykl czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ankieta działu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1885
Wiek : 19
Waga :97
Wzrost : 176
Obwód ramienia : 46
Obwód klatki : 115
Obwód uda : 64
Obwód talii : 86
Staż na siłowni : 4,5
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) :
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe : 1x Wino 2xMetka
Opisz swój plan treningowy : trening siłowy, typowo pod wyciskanie
Cel cyklu : siła
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia : Metanabol - dopiero kończę
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) : b.d.
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) : tycie
Stan zdrowia : dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia : nie
PPM (podstawowa przemiana materii) :
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
organizm powinien sie przyzwyczaić,jeśli nie zmiana firmy lub przejscie na cypio/enan
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6515
W zeszłym roku po enanie bałkana miałem to samo co ciekawe nie po każdm trzy na czternaście takie mi się trafiły . Bałkan zszedł na psy ,zmień firmę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45423
Kiedyś leciałem Balkana, przez pierwsze 2 tygodnie nie mogłem w ogóle siedzieć na dupie, pierwsze dni stany podgorączkowe. Po 2 tygodniach organizm się przyzwyczaił, ale co się nagimnastykowałem podczas treningów, tego nikomu nie życzę - pewnie dlatego nigdy już do tej firmy nie wróciłem. Na przyszłość polecam zaczynać pierwszy shot/nowy flakon zawsze od pośladków, unikniesz tym sposobem niespodzianek i w najgorszym wypadku nie zrobisz nóg, a teraz masz wyłączoną rękę na dobre kilka dni pewnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2070
Czemu akurat triceps..? bij w udo, albo w pośladek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykl

Następny temat

Przejście

WHEY premium