SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bół po iniekcji oraz stan podgoraczkowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5957
witam

lece 3 tydz cyklu

leci 500mg susty co 7 dni jestem po 3 strzale

za kazdym razem odczuwam mega bol i zrost po iniekcji ktory zanika po 3-4 dniach wiec okej

martwi mnie natomiast ze za kazdym razem po 2h od iniekcji czuje sie lekko oslabiony stan ten narasta az apogeum wypada 24h iniekcji
zażywam ibuprofen na to przez 2-3 dni
temperatury brak ale czuje ze cos jest , są tez lekkie dreszcze i ogolnie licho tak
stan ten po 2 dniach przechodzi zazwyczaj

pytanie - zrost to nie problem ale to oslabienie to czym jest spowodowane ??? czy to winna soku ? biore sustanon firmy IONS

dodam ze nie bralem zastrzykow od 10lat i moze stad takie uczulenie no ale to juz 3 zastrzyk

1. WIEK: 37
2. WAGA: 110
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka:120
-udo:
-talia: 96
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA: jest z głową nie licze skladnikow
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: wszystko ten cykl pierwszy od 10 lat ?
8. TRENING: kkedy tylko mam czas pompa zarzniecie miesnia , partia miesniowa co 5-6 dni
9. CEL CYKLU: odmulenie, powrot do mlodosci, redukcjo maso rzeźba
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 10 lat
11. POZIOM BF%: duzy
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysy
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: trenuje po 12-30 ruchow
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
hewehmunja
stara szkola zawsze bila testa co 7 dni nawet enana

jesli stan zapalny nie minie to rozwazam nad susta e10d

w moim cyklu susta to tylko dodatek w dawce 350mg ew




Zmieniony przez - hewehmunja w dniu 2021-06-03 03:56:51
Ja aktualnie wbijam co 7dni cypka dawka 500mg. Jadę takim schematem już 7 miesięcy i nie widzę różnicy między e7d czy e3d.Wiadomo susta lepiej wbijac co 3,4 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 739
Na 99% wina soku. Eiwdentie cos Ci tam nie sluzy w tym soku. Ja po suscie mam podobnie, inne srodki bez bolu.
Zmień estr na enan lub cypio a przedewszytskim zmiem dawkowanie...
Kto k***a dzisaj dalej bije e7d %D ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5957
jak sie szczepilem na covid to mialem porade ze moze wystapic stan podgoraczkowy i zeby wziasc wlasnie ibuprofen - czyli jak widac nawet szczepionki apteczne potrafia wprowadzic taki stan podgoraczkowy


walę e7d bo jak mam 2 razy w tyg czuc sie podgoraczkowo robiac 2 razy w tyg iniekcje to wole e7d mniej zrostow mniej kłucia efekt ten sam




Zmieniony przez - hewehmunja w dniu 2021-06-01 17:19:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 739
Zmien estr. Ewidentnie susta nie dla Ciebie.
Lub zmien lab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5957
czytam na forach zagranicznych to susta flu jest popularna - pisza ze organizm sie adoptuje 6-8 tyg :( towar juz zakupiony wyrzucac szkoda pozostaje e7d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 739
Jakie 6-8tyg... co Ty za głupoty wypisujesz i czytasz...
Wbij omke(to jest susta) apteczna to zobaczysz co.to bezbolowa adaptacja w ciągu 1godziny :DDD
Zmien lab chłopie bo tylko meczysz organizm stanem podgorwczowym ciągle i stanami zapalnymi. Wyjdzie Ci to na dobre. Uwierz mi
Tylko potem wróc, podziękuj i przyznaj mi racje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 739
Środki działają od momentu podania ich do organizmu.
Niektore potrzebują czasu by osiagnac szczytowe stężenia. Als to nie znaczy ze nie działają przez ten czas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5957
ja ci tylko pisze ze stan zapalny moze zdazyc sie nawet przy srodkach aptecznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 739
Jasne ze moze. Nawet po soli fizjo mozesz miec lekki stan zapalny.
Co nie zmiania faktu ze bijesz towar ktory apteki na oczy nie widzual nie wazne jaki lab i warunki sanitarne tez nie sa tam perfekcyjbe wiec tak naprawdę nie wiesz co bijesz bo nimt tego nie bada laboratoryjnie pod względem bakterii zanieczyszczeń i metali ciężkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
el quadrtto
Jasne ze moze. Nawet po soli fizjo mozesz miec lekki stan zapalny.
Co nie zmiania faktu ze bijesz towar ktory apteki na oczy nie widzual nie wazne jaki lab i warunki sanitarne tez nie sa tam perfekcyjbe wiec tak naprawdę nie wiesz co bijesz bo nimt tego nie bada laboratoryjnie pod względem bakterii zanieczyszczeń i metali ciężkich


Może masochista niech się męczy cały tydzień w stanie zapalnym będzie Hui nie progres po takim cyklu ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5957
no nic temat dosc popularny na sfd zostal całkowicie zlany

z forum zagranicznych wiem ze przypadek znany jak i w PL przy suscie ponoc przy innych formach testa nie ma, duza role odgrywa propek i to by mialo powiazanie z 48-72h zapaleniem

zmiana srodka oczywiscie jest najlepsza metoda ale co zrobic jak sie nie chce kasy w bloto wyrzucac ?

z forów zagranicznych wniosek taki ze po kilku iniekcjach organizm sie adaptuje a stan zapalny jest przyczyna duzej kumulacji androgenow oczywiscie brzmi super ale mozliwe ze zanieczyszczenia z piwnicznych rozlewni tak maja wiec zachodzi pytane dlaczego susta zla a enan tu zalecany cacy ?

metoda ibuprofen + przerwa od treningow wydaje sie najlepsza jesli nadal chce sie leciec z cyklem bo trening jak i praca zawodowa i zycie na tym stanie zapalnym wydaje sie tragiczny

no nic ja jestem po 3 strzale 500mg susty IONS i powtorka co tygodniowa taka sama, teraz mija 71h od zastrzyku poprawy nie widac w poniedzialek doszedl tren i master enan

w czwartek wale trena e i mastera e znow po 1ml /200mg bez susty zobaczymy czy znow bedzie zapalenie


Zmieniony przez - hewehmunja w dniu 2021-06-02 02:47:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania + pierwsze wejście na RAD140

Następny temat

Badania

WHEY premium