SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stan podgorączkowy, osłabienie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 799

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

80

Wzrost

172

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

75

Staż na siłowni

6

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2.5, 5, 1-5

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

meta, test mix, cypio, enan, prop, tura

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

??

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7164
Witam,

leca samego testa rok czasu cypio/prop/miks i od paru tygodni na miksie gdzie leci jakieś 2 miesiące zacząłem przez 2 dni po strzale mieć stan podgorączkowy, osłabiony organizm i ból w miejscu iniekcji. Po trzech dniach mija. Zmieniłem na poślady, wcześniej było w uda i to samo. Iniekcja wykonana prawidłowo. Jak by organizm się bronił przed testem ?


Zmieniony przez - Dark22 w dniu 2019-12-25 18:44:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7164
Na razie nie tykam exe ale za tydzień zrobię badanie i estro będzie 100-120, zawsze po tygodniu mam wyj**ane a przy tym samopoczucie do dupy. Wezmę wtedy 0,5 tab i co 7 dni będę najwyżej leciał. Muszę mieć estro w normie bo wtedy zaj**iście się czuje, przy wyj**anym mam też ciśnienie wyższe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Proponuje zmienić firmę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7164
Na morfologii wyszły podwyższone płytki krwi delikatnie i Limfocyty 18 a norma od 20 do 40. Osłabiony organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7164
Biję firmy DNA od roku i nie było nigdy takiego problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
Widocznie coś z tym miksem będzie nie tak .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7164
Problem w ogóle zaczął się od tego że po propie i cypio przyszedł czas na miksa. Przy cypio 300mg e4d dawałem symex e5d 0.5 tab i estro trzymane w górnej normie. Przy miksie dałem symex tyle samo i estro zbite ponizej normy, deprecha, zero siły, tragednia. Wróciło estro powyzej normy więc dałem symex 1tab i za parę dni 0,5 tab e7d. Estro zbite ponizej normy. Znowu samopoczucie tragedia. Więc teraz daje e10d i jest ok :/ Ogólnie 2 miesiace sie męczyłem na tym miksie. Jeden tydzien ok, drugi za bardzo zbite estro i tragedia, koliduje to w całym życiu.



Zmieniony przez - Dark22 w dniu 2019-12-25 19:41:18

Zmieniony przez - Dark22 w dniu 2019-12-25 19:41:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Wiec go odstaw i po problemie .
Jak można bić sok 2 miesiące , który daje więcej minusów niż plusów

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Dokładnie . Może jakaś feralna partia soku i tyle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7164
3 tygodnie występuje to osłąbienie po iniekcji. Wcześniejsze dolegliwości to zbite za bardzo estro. W ógóle to cypio bardziej wywala estro niż miks, taka przestroga. Zmieniam estr na cypio z powrotem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7164
Zmieniłem na cypio, stan podgorączkowy minął, ale dalej problem jest z niskim estrogenem. Przed wbijaniem cypio zrobiłem badanie na estro i było 80 a norma do 40. Po tygodniu na cypio 300mg e5d wbiłem hcg 2x2500 e3d i dałem dawkowanie exe e5d 12,5mg takie jak przy miksie czy wcześniej na cypio gdzie estro trzymane było w normie. Po trzech tabletkach e5d exe parę dni póżniej badanie i estro 5 a norma od 10 do 40 :/ Nie wiem co z tym exe jest nie tak, przy symexie nie było tego problemu. Tutaj jak by za bardzo mi zbijało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 226 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7164
Nie mogę mieć wysokiego estro bo się czuje wtedy gorzej niż na cyklu a w normie czy lekko ponad jest tak jak trzeba.

Firma Exemestane Xtane Natco


Zmieniony przez - Dark22 w dniu 2020-01-15 18:05:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test cypio-retencja dawki

Następny temat

HGH i BPC na regeneracje

WHEY premium