SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stagnacja a zakwasy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 745
Najlepsza dieta czyli wg. ciebie to jaka ???????
Bo jezeli opychanie sie ciasteczkami pepsi kielbaski hamburgery to raczej nie !!

Pozatym to ze nie robisz wiecej niz 15 serii o niczym nie znaczy.
Jezeli codziennie bedziesz cwiczyl przez 6 dn iw tygodniu i zawsze oribl te 15 serii to tak czy siak spalisz miesnie i wtedy zamiast rosnac bedzie males :P a o to chyba nikomu nie chodzi !!

W przetrenoiwaniu nie chodzi o ilosc wykonanych serii czy powotrzen chodzi o to ile razy sa cwiczone miesnie w ciagu tygodnia. Robiac 6x w tygodniu masz tylko 1 dzien aby dac miesniom odpoczac a to o wiele za malo i zaloze sie ze twoj sen nie przekracza 8-10h ( a to tez b. wazne) No nic rob jak chcesz !!


PS: Moze bym sie cos wypowiedzial jeszcze ale nei wiem co to te serie schodzace :( ??

....:::: Jezeli w jaki kolwiek sposob pomoglem, doradzilem, to bylbym bardzo wdzieczny o oddanie na mnie glosu (SOG'a) :) ::::....

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
Cwicze kazda partie 1 w tygodniu.A o moja diete mozesz byc spokojny<to nie ciasteczka>&amp

Born to be big

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
To moze ktos mi cos jeszcze doradzi.Bylbym bardzo wdzieczny.Michail co ty na to?

Born to be big

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 745
A ty co ogolnei bys polecil na gorna partie klaty ??

Wyciskanie pod skosem ( w gore ) ??

A robienei massy i trenowanie wew. parti klatki czyli mostek to co bys doradzil ??
Wyciskanei w waskim uchwycie i rozpietki ??

....:::: Jezeli w jaki kolwiek sposob pomoglem, doradzilem, to bylbym bardzo wdzieczny o oddanie na mnie glosu (SOG'a) :) ::::....

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
Na gorna czesc klatki proponuje wyciskanie sztangi lub sztangielek na skosnej lawce<glowa do gory>albo rozpietki na skosie.Natomiast na wewnetrzna czesc klaty wyciskanie sztangi w waskim chwycie<pamietaj aby lokcie dawac na zewnatrz>Natomiast jesli robisz teraz mase to nie polecam ci tego cwiczenia.Lepiej rob podstawowe cwiczenia a wewnetrza czesc klaty rob na cylu rzezby.Pozdro.

Born to be big

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 745
No i widzisz jak ladnei mozna zyskac Soga :) Potwierdziles to co mniej wiecej wiedzialem :)

....:::: Jezeli w jaki kolwiek sposob pomoglem, doradzilem, to bylbym bardzo wdzieczny o oddanie na mnie glosu (SOG'a) :) ::::....

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
Niechce ci Miniek nic wypominac ale soga nie dostalem&amp

Born to be big

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 745
Luciano bez obaw tez bym sie upomnial :) ale juz masz :)

....:::: Jezeli w jaki kolwiek sposob pomoglem, doradzilem, to bylbym bardzo wdzieczny o oddanie na mnie glosu (SOG'a) :) ::::....

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na KLATE- do Michaila

Następny temat

yo ziomki............prosze o szybka odpowiedz.

WHEY premium