SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stacki - koloroy zawrót głowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Jak się zdenerwuje to kupię kofeine+eaa+mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23381
A może jako stack GM?
Do tego przedtreningówka jakaś
Za kilka tygodni zaczynam GM + Noz Full Throttle (ten stary)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Boze ludzie ogarnijcie sie, nie dosc ze nie moze sie zdecydowac to mieszacie mu we łbie...

1. Każdy jest inny i kazdy jest podatny na inne substancje, wiec nie rozumiem rozkminania ktory lepszy, jedyne rozkminanie powinno byc ktory nas lepiej kopał (subiektywna ocena).

2. Musisz sobie sam wybrac przedtreningowke, jest to loteria ale nie do konca bo mozesz nabyc probke, tyle ze wiekszosci dobrych stackow to o probki maksymalnie ciezko.

3. Jesli bedzie dobra dieta i trening oraz chec zrobic cos to progres i tak bedzie, suplementy nie daja nam jak koksy wielkich przyrostow (jakies sa ale zalezne od w/w czynnikow) ale za to daja regeneracje i poprawiaja jakosc treningow. Wiec nalezy je traktowac jako dodatek a nie jako podstawe.

Dziekuje dobranoc :)

Eltoro wybierz sam, zapoznaj sie ze skladem, porownaj ze skladem boosterow ktore na Ciebie jakos dzialaly i zdecyduj :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
No, ale wiesz jak to jest z tymi składami. Niby kreatyny też takie same bo mono to mono, a jednak moim zdaniem mono universal góruje nad resztą. Podobnie może być ze stackami.

Bardzo dobrze wspominam Xpand caplets, super na mnie działał(siła i wytrzymałość szła, a jak jest siła to i ćwiczyć się chce) tylko co tam na mnie mogło tak dobrze działać? Ester kreatyny ? Czystych na rynku jak na lekarstwo a nie chce vitalmaxa :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
raszek przeciez on nas pyta o SUBIEKTYWNA opinie!!!
Nie rozumiem wogule o co Ci chodzi chyba wiadome ze kazdy ma swoje zdanie, kolega zapytał kazdy mu doradza sam musi wybrac.
Mnie sie podoba Audi Tobie Polonez i gitara, tak jest ze wszystkim,
Spytał dostał odp - ma rozeznanie ma kilka opinii i sam musi cos skombinowac.
Dziekuje dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
W sumie to czy jest sens wydawać kasę na te wszystkie stacki kreatynowe..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Majkel tak wogUle to mowilem ogolnie a nie nie do ciebie. Bo niektorzy proponuja mu cos z geraminą jak on bral z typowych przedtreningowek tylko xpanda caplets i cell pumpa. jest sens? ja nie widze.

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Dla mnie HP>Clouta , Quake 10 i Meso porownywalne ( na meso lekko pompa lepsza ) Mozesz se kupic 3porcje jack3da za 7,5+wysylka i zobaczyc jak na geraminie Ci sie cwiczy .Sporo teraz tej geraminy sie pojawia wiec predzej czy pozniej itak chyba skosztujesz:D

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Co z Xpand Xtreme Pump ? Nikt się o nim nie wypowiedział, lipa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8023
Mocny,fajnie pompuje,dobrze pobudza i jest to swoiste swędzenie,więc wałka na BA nie ma ;] Poza tym mało wypełniaczy,których np. w shocku jest prawie pół puchy.
Ja teraz na cykl kupiłem Hemorush,bo skład ma dobry,jeśli etykieta nie klamie.No i jest ekonomiczny,tak samo jak xtreme pump.
pozdro :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omega Sports FlashOver /kosa

Następny temat

carbo i odżywki na noc

WHEY premium