SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzedarz odzywek

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
Witam wszystkich , mam pytanko dosc nie typowe. Jak znalezć prace w branży odzywek dla sportowych? Znam sie dosc dobrze na tej branży ale kompletnie nie wiem gdzie szukac? co byście poradzili jak sie wkrecić w tą branze? prubowałem w moim miescie ale niestety wszystko tylko przez dobre znajomosci. Moze tu nie znajde zadnych porad lub pomocy tej sprawie ale zawsze warto prubowac z takiego wychodze założenia. Z góry dzięki za wszelkie info.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 334 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10673
ja kiedys myslalem nad zalozeniem wlasnej dzialalnosci zajmujacej sie sprzedazą odzywek i suplementow mieszkam nawet sporej miejscowosci i takiego sklepu niema u mnie' moze to by wypalilo ale to tylko narazie marzenia
popytaj sie w sklepach moze ci sie uda

w zyciu 3 zeczy nie da sie zrobic
wódy przepic
roboty przerobic
baby przeruchac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
w moim miescie przykładowo nie ma szans. wogóle w województwie ślaskim to chyba dosc cieżko tak mi sie wydaje. kiedyś widziałem ogłoszenie do takiego sklepu ale to było w Warszawie. Wiec stwierdziłem że moze tutaj warto popytac na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 890 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11052
jak jestes ze slaskiego to FH TYTAN w Chorzowie szuka pracownika
duzo nie wymagaja:

*** ****************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 890 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11052
jak jestes ze slaskiego to FH TYTAN w Chorzowie szuka pracownika
duzo nie wymagaja:

- podstawowa wiedza na temat rynku oraz działania odżywek i suplementów
- obsługa komputera
- doświadczenie w obsłudze klienta
- znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą w internecie będzie dodatkowym atutem

*** ****************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
dzieki , chłopaki niestety nie mam zabardzo dojazdu do chorzowa. a autem to by mnie wyniosło wiecej niż bym zarobił. Jestem z Jastrzębia Zdroju tak dla wiadomosci, najbardziej by mnie urządzała praca w rybniku, żorach , wodzisławiu i ewentualnie katowicach. Wiec jakby ktoś miał jakiś cynk o pracy to prosze o kontakt na mojego meila [email protected]
Z góry dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczka do oceny

Następny temat

instruktor kulturystyki

WHEY premium