SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

split sprawdzenie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
a masz porecze?

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
nie mam , ale mam coś w stylu poręczy trudno powiedzieć od czego to jest jak mi się uda przykręcić to będzie

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
i wez lepiej jednak tych cwiczen na nogi nie dodawaj bo za duzo bedzie jak juz to mozesz zamienic\

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
no jak wolisz bo wkoncu na klate masz dobrze zrobione bo porecze to na dól klatki skos dodatni góra klatki a rozpietki to zewnetrzna czesc klatki

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
to za te syzyfki i żurawki bo to głupie

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1017 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1578
tylko skosu nie mam ławki takiej nie mam chyba że podłoze coś pod nią i jakoś będzie jakiś pustak

Trening czyni mistrza ! Interesuje się kulturystyką naturalną , Piłka nożna-stoper , bramkarz -Love .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
tylko bedziesz musial jakos zrobic zeby nie zjeżdżać z tej laweczki

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
kdlas
messi a co ci to da w ocenie planu ile wyciska???

Żeby wiedzieć na jakim etapie jest w danej chwili? Nie każdy trening jest odpowiedni dla każdego. A poza tym ankietą jest obowiązkowa- sprawdź regulamin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
no tak tak ale to czy by maks wyciskal 30 czy 100 to różnicy w doborze cwiczen nie robi

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Robi, jak chcesz zacząć biegać maratony to zaczynasz od 42km czy raczej stopniowo do tego dochodzisz? A to tylko bieg, tak samo się biegnie.
Stoi w miejscu zobacz sobie jego tematy na temat treningów, wyniki siłowe praktycznie takie same. Waga też bez zmień. Nie potrzebnie się ładuje w spilt z partią raz w tygodniu ale mniejsza z tym bo i tak problem leży gdzie indziej- żarcie. Ale i tak zrobi po swojemu więc nie ma sensu żebym tu więcej pisał

Zmieniony przez - messsi w dniu 2012-08-15 20:20:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie która ławka

Następny temat

czas wypełnic rękawy\kdlas\dziennik1roczny

WHEY premium