SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalacze dla kobiet

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3040 Napisanych postów 51771 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350021
nie czytaj co pisały "one",
tylko co to jest.
Meridia, lidy i inne cuda oparte na Sibutraminie.
Znam powiedzmy sprawę "od środka".


"Side effects

Frequently encountered side effects are: dry mouth, paradoxically increased appetite, nausea, strange taste in the mouth, anorgasmia and delayed ejaculation, upset stomach, constipation, trouble sleeping, dizziness, drowsiness, menstrual cramps/pain, headache, flushing, or joint/muscle pain.

Sibutramine can substantially increase blood pressure and pulse in some patients. Therefore all patients treated with sibutramine should have regular monitoring of blood pressure and pulse.

The following side effects are infrequent but serious and require immediate medical attention: cardiac arrhythmias, paresthesia, mental/mood changes (e.g., excitement, restlessness, confusion, depression, rare thoughts of suicide).

Symptoms that require urgent medical attention are seizures, problems urinating, abnormal bruising or bleeding, melena, hematemesis, jaundice, fever and rigors, chest pain, hemiplegia, abnormal vision, dyspnea and edema.

Currently, no case of pulmonary hypertension has been noted, although related compounds (such as Fen-Phen) have shown this rare but clinically significant problem."


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-05-08 14:47:32

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Niektorych ludzi nie przekonasz, bo poprostu chca tylko potwierdzenia swojej glupoty. Na forum polonijny w se, w dziale zdrowie, wkleilem dziewczynom sporo linkow o meridzie i zeliksie, bo ktos chcial sprzedac, czy kupic. Najpierw jedna powiedziala, ze jednak nie tknie tego gowna, a zaraz potem dwie inne zglosily sie do kupna bo ich zdaniem moje linki, tylko potwierdzily skutecznosc... Rece opdaja...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-05-08 14:51:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83
to moze dasz mi jakies konkretne rady,co do schudniecia,jak jestes taki madry,musze schudnac 10-12kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3040 Napisanych postów 51771 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350021
to się weź za czytanie,
jak jesteś w takiej potrzebie.
ja jak muszę kupę to idę i robię,
proponuję to samo.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-05-08 16:25:59

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83
poczytałam i to sporo, ale chcę jakiejs konkretnej rady, mądralo!podobno niektorzy są tu ekspertami, wiec dlatego weszlam na to forum, meridii nie polecasz, ale jakies suple pewnie tak,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3040 Napisanych postów 51771 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 350021
polecam dietę i ciężki trening.
wszystkie konkretne rady zostały napisane wiele razy.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2644
A mam pytanie ile na tym Venomie udało Ci się zrzucić??

A nie sorry pytania nie było jesteś w trakcie :D

Zmieniony przez - dj-bartas w dniu 2008-05-08 16:34:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83
narazie zgubiłam 2 kg,nie mam apetytu,jem tylko z rozsądku, czuje sie calkiem ok, choc nie moge spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2644
A o której godzinie "połykasz" ostatnia tabletkę??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 83
okolo 7-8 pierwsza, druga ok 15-16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

inne żródła białka?

Następny temat

produkty wysokobialkowe

forma lato