SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalacz + jabłko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3019
elo, mam tcm treca zakupione, ale chciałem zrobić redukcje fatu dość sporą (5-8kg) z lekkim przyrostem suchej masy. Zastanawiam się nad spalaczem, myślałem o Scorchu, co polecicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12650
redukcji i robienia masy jednocześnie nie zrobisz :P albo jedno albo drugie :)Tak scorch to dobry spalacz

Zmieniony przez - xactla93 w dniu 2010-04-03 14:31:20

Zmieniony przez - xactla93 w dniu 2010-04-03 14:31:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Oczywiście że zrobie.. nie mówie o konkretnym 'masowaniu' tylko o tworzeniu suchej masy, jak spełnie zapotrzebowanie kaloryczne to mięśnie będą rosnąc, a fat przez diete aeroby i spalacz spadnie.. chodzi o konkretny spalacz z takim połączeniem co proponujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1418 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150828
tak pi razy drzwi - moze byc. Jest to dosc uniwersalny spalacz. NIe wiem jednak czy jest on dobry dla Ciebie.

Ale jesli szukasz bardziej rozbudowanych odpowiedzi - to jest regulamin dzialu i jest ankieta do wyplenienia w podwieszonych

jest tez specjalny temat dotyczący spalaczy

Juz samo zwiekszanie masy miesniowej - bez przyrosty tłuszczu jest procesem niezmiernie trudnym. Palenie fatu i robienie masy - to już w ogole ekwilibrystyka która przeczy fizjologii (aktywnosc odpowiednich hormonow, zazwyczaj srodowisko sprzyjajace wzrostowi masy miesniowej - sprzyja wzrostowi fatu, i na odwrót, srodowikso sprzyjajace redukcji fatu - sprzyja redukcji masy mięsniowej). W wiekszym stopniu są to sztuczki (wykorzystanie potencjały lc/rotacji weglowdanami, kwestia glikogen - kreatyna, pozbywanie sie odskornej wody), niz realny przyrost z redukcją.

Oczywiscie rob jak uwazasz, nie chce bys moją ewentulną propozycje traktowal jako stricte zwiazaną z Twoim celem, gdyz w swoim prywatnym przekonaniu ewentualne doniesienia o takich takich eksperymentach zakonczonych pomysle traktuję jako wyjątek od reguly. Stąd tez mogę po prostu polecic Ci dobry spalacz - do palenia fatu.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-04-03 14:47:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 877 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13694
Żeby móc palić fat i jednocześnie rozwijać masę mięśniową trzeba mieć bardzo obszerną wiedzę o odżywianiu, treningu i suplementacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 385 Napisanych postów 8845 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88040
albo zerowy staż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 736 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17117
albo myśleć mózgiem człowieka a nie robota stworzonego do :masowanie ,redukowanie, definicja, masowanie, redukowanie, definicja i tak w kółko . każdy zdrowy człowiek wie, że nawet domowymi sposobami ograniczania shitów w posiłkach i MAŁĄ ilością ruchu można wiele zdziałać - tylko 3/4 za dużo gada a nic nie robi .

to nie szkło jest ostre, to ludzka wyobraźnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dosłownie żenada nic więcej... temat zszedł z prośby o polecenie dobrego spalacza na jakieś głupie wywody o które nikt nie pytał... checie panowie to załóżcie sobie tematy : RADY TRENINGOWE czy coś w tym rodzaju i piszcie.. Pytałem o polecenie dobrego spalacza a nie mądrzenie się i tłumaczenie co jest czym. Tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1418 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150828
w zasadzie na psy zszedł juz w momencie gdy olałes regulamin tego działu i załozyles temat jak totalny amator.

jest jak wspomnialem:

http://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

i

http://www.sfd.pl/Jaki_spalacz_wybrać__zanim_załozysz_temat-t542365.html

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-04-04 01:31:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

no booster skad ;)

Następny temat

OLIMP Super Whey Gainer 4000 / 3200g + jabczan kreatyny z treca

WPC zestaw