SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spalacz+cm3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6717
dobra dzieki zobaczymy po redukcjii : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
"Po pierwsze CM3, to kreatyna, a kreatynę najlepiej jest stosować nie w czasie cyklów redukcyjnych tylko w czasie cyklów masowych. " taaa? a to ciekawe

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6717
wiec co mogę se dokupić do thermo stim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402489
wincol
napisz jak jadasz?



luka5671
3-4 posiłki dziennie śniadanie II śniadanie obiad kolacja to jaki spalacz do 60zl?i co mogę do zucic do niego


to rozpisałes diete



Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-03-18 12:41:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
dorzuc diete do spalacza i bedzie git

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6717
hmm nie umiem robić diety i nie mam do tego głowy próbowałem tutaj na forum w niektórych działach i nic.jeśli przez okres brania thermo ograniczę tłuszcze i tuczące rzeczy to wystarczy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
nie.
tluszcz akurat jest bardzo wazny w odpowiedniej ilosci.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6717
czyli tłuszcze bd przyjmować lecz trochę ograniczyć ta? nie jeść dużo dołączyć aeroby i zero tuczących rzeczy tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402489
wszystko przydatne informacje na temat diety znajduja sie w dziale odzywianie,
poczytaj troche a na pewno sobie poradzisz z jadłospisem,
jak juz cos ułozysz to tam koledzy pomoga Ci to odpowiednio skorygowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
na pewno nie powinieneś objadać się przekąskami typu coca-cola,chipsy,batoniki itp. tylko pilnować diety.

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

test freak boster

Następny temat

CM3 Powder

WHEY premium