SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spadek;( dieta?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 424
witam, od jakiegoś czasu spada mi masa, cwicze prawie 4 lata wiec wiem ze niejest to tłuszcz, zywie sie i trenuje tak samo, zmiany w treningu, dobry odpoczynek, co jest do cholery?małotego kupiłem białko wpc ostrowia i to wszystko sie zaczęło jak zacząłekm jeść to białko, czy ktoś moze wiedziec o co lata?za duzo witamin z grupy b?przebiałkowanie?
aha ktoś napisał żę białko dobre na odchudzanie?jak białko moze niszczyć mięśnie, co to za brednie, chodzi mi o czystą mase mnięśniową a nie tłuszcz(ktoś pisał ze zamaist białka wiecej węgli)znam tą zasadę ale co ma do tegoi białko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
ćwiczysz 4 lata i domyślam sie ze bez diety


jak spada ci waga to znaczy zeza mało kcal szamiesz a jesli nie masz diety to wpc ci nic nie da. napisz w ogóle jak sie zywisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Taki staż i taka wiedza na temat żywienia... nc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 424
o kurde
mam diete cały czas, żle napisałem w wiadomości, wiem ze samo wpc nic nieda nie jestem sezonowcem, chodzi mi o to ze niewiem jaka jest przyczyna, a przez te 3,5 roku cały czas szło do przodu, raz lepiej raz gorzej ale szło, a teraz pipa, aż sie ćwiczyć niechce, żywie sie powiedziałbym optymalnie, interesuje mnie jakie są objawy przedawkowania wit z grupy B, bo co moze mieć podłoże tego?dieta jak zawsze, odpoczynek i trening jak zawsze(zmieniam ćwiczenia oczywiście i ciężary dokładam)stres na poziomie jak zawsze:)wiec niewiem!rozumiemk ciepło przyszło tłuszczyk spala sie nieco szybciej, ale to nie ta przyczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
hmm... jak idzie do przodu too i musisz ileosci jedzenia dac do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 424
jakbym niewiedział:)oczywiste, ale niemoge przesadzać bo potem wiadomo gdzie to pójdzie, ćwicze partie każdą 2x w tygodniu, plecy 1x w tygodniu, pomyślałem sobie nbawet ze to moze nawet przetrenowanie?ale przecież jade juz 3,5 roku tak i było ok, a wiuem że jak zrobie 1x partie na tydzien to stanowczo za mało, i niemiałem efektów wcale prawie jak tak robiłem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
myślę ze pominnienes wkleic swój trening do działu trening, moze problem tkwi w treningu a nie w diecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 154 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 361
zgadzam się z powyzszą odpowiedzią.
I pamiętaj żeby w Twojej diecie nie dominowało samo białko.... Chyba o tym wiesz... Węglowodany Kcal są bardzo ważne. A po ostrowi napewno masa nie spada... A może odstawiłeś własnie jakieś inne odżywki które stosowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 457 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10700
jw

trening jesli dieta ok
jak masz niechec do treningu to pewnie przetrenowanie odpocznij zrob przerwe z tydzien
3,5 roku jechales tym samym planem , zmieniales cwiczenia ? 2 x partia? 1 x na mase w zupelnosci wystarcza
co miesiac plan sie koryguje polecam Trening Hst najlepszy na zastoj

idz do Trening lub alternatywna droga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 154 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 361
miałem zastuj jakies 5 miesięcy temu... naprawde masakra, teraz się pilnuje... Musiałem zrobić 4 tyg. przerwy, ale po tym czasie (oczywiście 2-3tyg "rozgrzewki") ćwiczyło się o wiele lepiej, i siła , jak i masa szsybciej rosła, noi przzedewszystkim chce się ćwiczyć! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 424
niebiałko jest najważniejsze, zmieniam ćwiczenia co 1,5 miecha, stosunek w diecie białka do węgli to mniej wiecej 20:80 względnie 25:75, nieodstawiłem innych odżywek ponieważ oprócz ostrowi niejem nic innnego z odżywek ani tez niezastąpiłem naturalnego jedzenia proszkiem, proszek jako dodatek. a niechce misie cwiczyc jak pisałem nie w sensie znudzenia ale w****ienia.bo jezeli daje z siebie wszysko to rozumiem(niech sie zatrzyma ) ale nie żeby spadki były.a robie sobie przerwy tygodniowe co około 3-4 miesiące
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak wytrzymac w postanowieniach diety?

Następny temat

...pomoc na start...

WHEY premium