SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sosy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 856
Co sadzicie o polewaniu dosc duzej ilosci sosow na ziemniaki?
Zazwyczaj leje kilkadziesiat ml. na porcje, fakt ze jest wiecej tluszczu wtedy ale za to duzo latwiej wchodzi i wiadomo zje sie wiecej
Chodzi mi przedewszystkim o sosy pomidorowe i grzybowe przewaznie ze sklepu chodz czasami grzybowy wlasnej roboty
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3240
to tylko jakies 10 ig wyzej od ryzu. w dodatku ziemniaki zawieraja w znacznej ilosci potas, kwas foliowy czy tez wit C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
jesz ziemniaki? czy tylko po treningu?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 856
Wlasnie jem, bo ryz zabardzo mi nie smakuje a jak juz go zjem to w nieduzej ilosci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
ziemniaki to nie to samo co ryż! i mają wysokie IG. wiec nie spodziewaj sie rzadnej rewelacij, no i jeszcze zalane sosami

ZDR.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
Zamiast ryżu sprobuj zjeść kaszę\makaron. Albo do ryżu dodaj truskawki\jabłka polane jogurtem naturalnym. Może wtedy ryż będzie bardziej smakowity. Co do ziemniaków, to jeżeli już, to tylko po treningu. A sosem możesz je polewać, lecz nie za często i w nie wielkich ilościach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
po treningu z sosem?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 856
Wiem, ze ryz jakosciowo lepszy od ziemniakow ale nie dalbym rady codziennie go jesc...
Ziemniaki mam zawsze przed treningiem a po treningu to juz roznie: makaron, ryz lub znowu ziemniaki
Juz trudno ze gorzej na tym wyjde ale poprostu tak mi najlepiej smakuje
A sosu codziennie nie mam tylko gdzies 2-3 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
"Ziemniaki mam zawsze przed treningiem a po treningu to juz roznie: makaron, ryz lub znowu ziemniaki"

Tak na marginesie, powinno być odwrotnie. Ziemniaki w ostateczności tylko po treningu, a nie przed. Makerloj dobrze mówi. Nie masz sie co spodziewać dobrych wyników przy takim odżywianiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
a sosy własnej roboty?
czosnkowy - jogurt naturalny + posiekany czosnek + zioła
pomidorowy - koncentrat + woda + zioła + sól
niczym sie w smaku nie różnią od tych co dają do pizzy

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry jest pomidorowy ze świeżych tomatów Kroisz cebulkę, zeszklisz ją na łyżce oliwy, wrzucasz na to obrane ze skórki i pokrojone pomidory, trochę soli,pieprzu i duszisz. Jak się zrobi za gęste to podlewasz wodą i jeszcze chwile dusisz, na koniec szczypta bazyli oraz oregano i mamy pyszności. Mało tłusty taki sosik jest więc nawet po treningu można zapodawać

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-05-19 06:28:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3240
czemu tak narzekacie na te ziemniaki? Kiedys chyba w tv na programie zone club bylo o kulturystach i wielu z nich opychalo sie wrecz ziemniakami. Ogladalem to jakis rok temu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę - błagam o ocenę :)

Następny temat

tłuszcz z brzucha - ćwiczenia

WHEY premium