SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

smutek

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
wejź się stary w garść, ułóż dietę, ułóoz dobry trening.
Jedz, ćwicz, regeneruj się, zapominasz o lustrze na rok-dwa.
wrócisz do niego po tym czasie a sam się ździwisz ile zbudowałes.- bo mięsnie tak szybko nie rosna. W ogóle spieszy Ci się gdzieś ?

z takim podejsciem jak opisałes to nie dziwie sie ze nic ci nie rośnie- skoro z góry zakładasz ze biceps nie ruszy to trenujesz go zapewne tez z dupy.

sam tworzysz przed soba niewidzialny mur i nie potrafisz się przez niego przebic.

patrząc codziennie w lustro dostaniesz co najwyżej kompleksów.
niz zauwazysz przyrosty.


pzdr/

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-12-16 09:53:25

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Dokladnie, zrob sobie zdjecie za pol roku i porownaj do obecnej formy, zobaczysz, ze bedzie roznica. Psychika jest bardzo wazna, wiele osob ja batatelizuje, Ty takze do nich nalezysz. Sprobuj cwiczyc jak Arnold-wyobrazaj sobie podczas cwiczenia jak Twoje miesnie staja sie wieksze. To pomaga.
Krzych dobre porownanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja wyobrażam sobie zawsze podczas treningu swoj ideał..
jak nie potrafie juz- to wmawiam sobie- te powtórzenie bedzie najważniejsze, zblizy mnie do tej wymażonej sylewetki- i przeważnie się udaje.

jak kazdy rymuje i wierszuje to ja tez

"Wszyscy wiedzą, że się nie da, a znajdzie sie taki jeden co nie wie- i on to zrobi"

pzdr/

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2006-12-16 09:57:51

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
za malo jesz

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
Madrze mowisz. Mi Twoj sposob najczesciej pomaga w dokonczeniu treningu. Czasem czuje, ze mam juz dosc. Ale wmawiam sobie, ze bez tego trening jest bez sensu i tylko zmarnowalem czas.
Wlaczam ulubiona muzyke, zaciskam zeby i obserwuje jak rosne!
Koledze tylko to pozostaje. Uwierz w to, ze rosniesz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Już Ci wszyscy napisali, jak sprawa wygląda.

JESZCZE RAZ:

-Ułóż DIETę (PRZYNAJMNIEJ 4 PORZąDNE POSIłKI + PORCJA GAINERA po treningu).
-TRENUJ NA PODSTAWOWYCH ćWICZENIACH.

Oraz nie opowiadaj, że jadłeś lepiej i nic CI nie szło.
Jak weźmiesz się porządnie za siebie to za 3 miesiące zobaczysz znaczącą różnicę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
doloz ciezaru a nie bawisz sie w jakas izolacje-tez tak kiedys robilem niewiele to daje

wlasnie


Zmieniony przez - Dżings w dniu 2006-12-16 10:22:30

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
dzięki wszystkim :)

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
i przede wszystkim nastawienie psychiczne- bojowe.

nie masz zadnych zastojów- to przez diete- bo jedzenie "jem duzo ryzów i makaronów" to nie dieta.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ależ Drogi Don - to jak najbardziej "dieta".
Każdy ma "jakąś dietę"

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

84 dniowy cykl na mase. zapraszam

WHEY premium