SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

smukla noga,łydka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5428
Witam,mam problem z łydkami generalnie mam bardzo szczuple nogi szczegolnie od kolan w dol probowalem roznych sposobow cwiczen bez skutkow,gory nog nie cwocze na razie bo mam problem z kolanem,ale uda mam w miare.Rozmiar nogi przy kostce mam 21cm,wiem genetyka mnie nie obdarzyla grubym kosciem na nodze,ale chociaz moglbym to lydka nadgonic ten wyglad czuplej nogi,lydke natomiast mam 37cm,powiem ze nie ciekawie to wyglada z gora tulowia,ktory mam dobrze robudowany ,klatka spoko plecy tez,biceps 42 przy nadgarstku 19cm itez nie za duzo w nadgarstku,ale reka dosc fajnie wyglada,barki tez sa super.Tkze ktos moze sobie pomyslec patrzac na mnie np. na plazy ze nogi olalem,a tak nie jest,wiec zawsze mam dlugie spodnie.Moze dacie jakis dobry trening,chociaz chyba wszystkiego probowalem,teraz przeprzesadzilem i mysle ze dodatkowo spalilem tluszczyk i noga wyglada smuklej,jest miesnien wyzezbiony ,ale noga od kostki wyzej jest smukla.Cholerna genetyka.pozd.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 855
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
waldeczek
Witam,mam problem z łydkami generalnie mam bardzo szczuple nogi szczegolnie od kolan w dol probowalem roznych sposobow cwiczen bez skutkow,gory nog nie cwocze na razie bo mam problem z kolanem,ale uda mam w miare.Rozmiar nogi przy kostce mam 21cm,wiem genetyka mnie nie obdarzyla grubym kosciem na nodze,ale chociaz moglbym to lydka nadgonic ten wyglad czuplej nogi,lydke natomiast mam 37cm,powiem ze nie ciekawie to wyglada z gora tulowia,ktory mam dobrze robudowany ,klatka spoko plecy tez,biceps 42 przy nadgarstku 19cm itez nie za duzo w nadgarstku,ale reka dosc fajnie wyglada,barki tez sa super.Tkze ktos moze sobie pomyslec patrzac na mnie np. na plazy ze nogi olalem,a tak nie jest,wiec zawsze mam dlugie spodnie.Moze dacie jakis dobry trening,chociaz chyba wszystkiego probowalem,teraz przeprzesadzilem i mysle ze dodatkowo spalilem tluszczyk i noga wyglada smuklej,jest miesnien wyzezbiony ,ale noga od kostki wyzej jest smukla.Cholerna genetyka.pozd.


więc jak to się przedstawia w szczególach- może wypełnisz ankietę, wrzucisz jakies zdjęcia, napiszesz jak trenujesz, warto też by ujrzeć technikę jak poszczegolne ćwiczenia wykonujesz itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8533
Znam ten ból - mam podobny problem co Ty, tzn. z genetyką bo ja nogi ćwiczę cały czas, ale jestem generalnie smukłej budowy ciała, cienkie kości itp ...
odkąd zacząłem ćwiczyć łydki na każdym treningu tj. 3 x w tygodniu to coś tam się zaczęło dziać, robię wspięcia na palce stojąc (bez obciążenia), na jednej nodze do palenia w łydce, potem zmiana nogi i tak do bólu bez przerwy aż dochodze do dwóch powtórzeń - i u mnie to działa, dodatkowo w dzień gdy robię nogi dorzucam wspięcia siedząc ale już z obciążeniem - i trochę zaczyna się coś dziać w tych łydkach choć nadal nie ma rewelacji, dodam tylko że diete trzymam dopiętą juz od ponad roku więc to jest też na plus
co do ud to trzeba je dojechać żeby ruszyły; u mnie działa takie combo: przysiad + wykroki + wchodzenie na podest + uginania na dwugłowe
przyznam też że akurat nogi u mnie najlepiej rosną w systemie FBW, jednak góra ciała lepiej w splicie, dlatego zmieniam co jakis czas systemy

sam teraz przerabiam kontuzję kolana i proponuję w miare możliwości nie odpuszczać nóg, ja robię wyprosty na prasie bo u mnie to nie powoduje bólu, przy tym ćwiczeniu wolne wykonywanie ruchów z przytrzymaniem i dopięciem mięśnia w szczycie robi róznice w stosunku do bezrozumnego machania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 3 dni, Triceps/biceps pytanie

Następny temat

cos nie tak z moim planem treningowym

WHEY premium