SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silownie w lodzi

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6731

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
A planujesz siłkę otworzyć tak?
To na Rudzie nie ma nic, zero, null, łyso

EDIT:
A nie sorka, jest Verte czy jak im tam, ale raczej nie polecam. To nie jest siłka gdzie się z chęcią wraca.

Zmieniony przez - pagoad w dniu 2011-04-09 20:42:31

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
nie, w rude sie pakowac nie bede.

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Aż tak Ci się dzielnica nie podoba? :P

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
no mieszkam kolo rudy i jakos nie czuje tej dzielnicy. poza tym obawiam sie ze w porcie bedzie wczesniej czy pozniej jakas silownia ktora mnie "zje"

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
To otwórz w Porcie własnie :P
Myślę, że by wypaliło. Ja się z rudy niestety przeprowadziłem, mieszkałem tam 25 lat.
Ogólnie dzielnicę na prawdę lubię. Trochę zapomniana była, teraz sporo inwesytcji i się ruszyło. A że siłowni tam nigdzie nie ma to od razu przyszło mi na myśl.

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
na silownie w porcie musialbym o wiele wiecej przeznaczyc kasy, poza tym tak naprawde niewiadomo co bedzie z tym otwieraniem bo mam problem z poreczeniem :/ duzo by pisac.. silownie napewno chce otworzyc ale cholera wie kiedy mi sie to uda.

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
To życzę powodzenia, żeby się udało. W Łodzi mało dobrych siłowni jest i na pewno będziesz miał klientów :)
Jakbyś szukał kogoś kto zrobi Ci stronę to oczywiście co by dużo mówić :P
Polecam swoje usługi ;) Dla Energymu też robiłem. Wprawdzie trochę ją teraz zmienili, ale ogólny zarys pozostał :)

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
Szukam taniej dobrze wyposazonej silowni na ktorej nie trzeba miec zaswiadczenia od lekarza bo za duzo z tym bawienia. Ktos zna najlepiej w okolicach pilsudzkiego i piotrkowskiej

Moze tez byc okolice polnocnej zachodniej.

Nieważne, ile razy upadamy, ważne żeby po każdym upadku się podnieść

http://www.sfd.pl/Budowa_miesni_i_wzrost_sily_przez_zime-t666884.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Ja to wogole pierwsze słysze o zaświadczeniu od lekarza :/
Nigdy i nigdzie gdzie byłem nic takiego nie dawałem.

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
Ta silownia jest na ulicy podhalańskiej naprzeciw XXV liceum ogólnokształcącego . Romus sie nazywa. ale mniejsza. a masz do polecenia inna tania ze znizkami dobrymi dla studentow??

Nieważne, ile razy upadamy, ważne żeby po każdym upadku się podnieść

http://www.sfd.pl/Budowa_miesni_i_wzrost_sily_przez_zime-t666884.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ATMOSFERA na Retkini

Następny temat

MMA AZS WSGK KUTNO

WHEY premium