SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silownie w lodzi

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6730

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
oczywiscie strona internetowa bedzie, jak mozesz sie pochwalic jakimis wlasnymi dzielami to spoko (jak nie chcesz na forum ogolnym to wal na pw), co do zaswiadczenia to tego u mnie napewno nie bedzie (wogole nie ma takiego przepisu ktory by mi to kazal) kupujac karnet bedzie sie podpisywalo tylko regulamin korzystania w silowni i bedzie tam co najwyzej punkcik z serii 'oswiadczam ze jestem zdrowy bla bla bla'. jesli chodzi o atmosfere to wystroj wnetrza, adaptacja lokalu i wszystkie tego typu czynniki ksztaltujace klimat beda ukierunkowane na cos pomiedzy straszna hardcorowa piwnica rodem z pumping iron (gdzie lou ferrigno trenowal) a milym osiedlowym lokalem, zapewniam ze takie polaczenie jest mozliwe bo juz przemyslalem jak to zrobic. co do wyposazenie to nie ja bede decydwoac co tam bedzie tylko klienci, na samym poczatku wstawie podstawowe maszyny lawki, podst maszyny do izolowania tak zeby bylo mozna zrobic porzadny trening komplet urzadzen skompletuje w ciagu 3miesiecy od otwarcia silowni. niestety bedzie to klub bardziej dla panow niz Pań. prosze nie doszukiwac sie znamion dyskryminacji, poprostu nie bede mial na poczatku tyle kasy aby zrobic piekna lazieneczke dla pań i juz napewno nie bedzie mnie stać na wstawienie kilku bieżni orbiterkow i rowerkow.

Zmieniony przez - niptuck w dniu 2011-04-12 10:32:24

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
Na piotrkowskiej był Energym, teraz już nie ma.
W pobliżu jest tylko Sportera i Imfit, ale ze zniżkami raczej średnio i tego drugiego nei można do końca nazwać siłką.
Nie bardzo wiem co Ci doradzić :/

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
niptuck a ceny u ciebie jakie beda? a moze narazie mi powiesz taka zastepcza zebym mial cos taniego z dobrym sprzetem. narazie to i tak chce narazie tak spokojnie wrocic do cwiczenia bo przerwie wiec byle bylo o to mi chodzi. wiec jakies porady co do znalezienia silki mile widziane.

Nieważne, ile razy upadamy, ważne żeby po każdym upadku się podnieść

http://www.sfd.pl/Budowa_miesni_i_wzrost_sily_przez_zime-t666884.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
jednoraz 11
4x miesiacu 40
8x 50
12x 60
16x 70
full 100

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
drogo a dla studentow zadnych znizek??

Nieważne, ile razy upadamy, ważne żeby po każdym upadku się podnieść

http://www.sfd.pl/Budowa_miesni_i_wzrost_sily_przez_zime-t666884.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
do tej pory nie zastanawialem sie nad tematem studentow prawde mowiac. a czy drogo? no niewydaje mi sie zeby to byla wygurowana cena biorac pod uwage inne silownie a znizki beda oczywiscie, ale narazie nie bede zdradzal szczegołów wracajac do studentow to jedyne co moge powiedziec w tej chwili to ze zobacze jak wszystko bedzie szlo i bede reagowal na to co sie dzieje. jedno jest pewne, ceny nie beda szly w gore przez dluuuuugi okres czasu bo zdecydowanie jest gorzej jak karnet bedzie kosztowal 50zl a za kilka miesiecy zmienie na 60 niz jak od razu dam 60 i bede sie tego trzymal. rozmawialem o tym ze specem od reklamy i marketingu a zarazem biznesmenem w jednej osobie i powiedzial "strzez sie za malej marży bardziej niz za duzej"

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
no tak ale karnet open by mnie zadawalal chodz nawet te 16 wejsc jest w miare a adres dokladny? jaka pomoc jest u was??

Nieważne, ile razy upadamy, ważne żeby po każdym upadku się podnieść

http://www.sfd.pl/Budowa_miesni_i_wzrost_sily_przez_zime-t666884.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2279
drogo? to zależy jak wyposażona siłka. Ja uważam, że cenowo ok.

Z PSD do HTML
www.czarnykod.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2914
@ zwierzak22

Na rogu żwirki i piotrkowskiej w bloku tzn Manhatanie masz Apollo siłownie, 80 karnet open dla studenta.
Poza tym na sienkiewicza 100 jest siłownia Athletic Body Gym, tam z tego co pamietam (rok temu tam byłem) 80 za 16 wejsc. 100 open.
To tyle co moge powiedzieć.

--- VIDE CUL FIDE ---

-- No Pain No Gain --

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
wielkie dzieki karol.

Nieważne, ile razy upadamy, ważne żeby po każdym upadku się podnieść

http://www.sfd.pl/Budowa_miesni_i_wzrost_sily_przez_zime-t666884.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ATMOSFERA na Retkini

Następny temat

MMA AZS WSGK KUTNO

WHEY premium