SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silowanie na reke

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 483 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6623
co cwiczyc ,zeby byc silniejszy w silowaniu na reke?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
mam troche masy na przerobienie (96kg 185cm)

nastepny co mysli ze tluszcz przerobi sie na miesnie

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Wszystko najlepiej. Głównie przedramie, ramie, bark, plecy.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 483 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6623
no cwicze wszystko wiec jest ok.a pomoze cos sciskacz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Sciskacz? Co prawda nigdy nie używałem ale skupiłbym się na treningu przedramion i walce z ciężarami . Do tego martwy ciąg ciężki.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
przede wszystim wszelei wiadomosci na powyzsze pytanie masz juz na tym forum, wystarczy poszukac a nie spamowac!
powtarzam sie po raz kolejny:
musisz miec silne palce, nadgarstek, przedramiona a co za tym idzie przyczepy lokciowe i biceps, pozostale miesnie sa tylko dodatkiem, ale rowne waznym. Najwiecej dosiawdczenia nabierzesz jak sie do jakiegosklubu zapiszesz i bedziesz regularnie silwoal przy rpawdziwym stole do silowania na reke!
pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 483 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6623
thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1662
jakiś zielony jestem ale co robią plecy i bark w silowaniu?? wiem tylko co robi bic i przedramie :P
1

1.Zawsze mam rację.
2.Jeśli nie mam racji patrz na punkt 1.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4272
po 1 nie odswiezaj starych tematow...
po 2 wszytsko masz jak byk napisane w podpietym temacie https://www.sfd.pl/Jakie_mięśnie_są_zaangażowane_w_walkę_na_rękę_-t232420.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Tematu nowego zakładać nie bede, witam wszystkich serdecznie jestem nowy na forum :) mam takie pytanko do mieszkancow lodzi :) niedlugo bede tam mieszkal i chcialbym sie jakos za siebie wziasc. Czy mozecie mi poradzic jakas silownie gdzie zgubie kapke tluszczu o nabiore miesni, jestem zielony w te klocki; najlepiej jakas silka z instruktorem nie chcialbym sobie zrobic krzywdy mam troche masy na przerobienie (96kg 185cm), z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
Napisz kąkretnie co chcesz osiągnąc i pod jakim kontem ćwiczyć . To jest dział siłowania na ręce

Przegrana uczy wygrywać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
wiem ze to dzial silowanie na rece ale po co mam zakldac temat na 3 posty, chcialbym zgubic tluszcz :) i troche przyzezbic troche sie rozruszac i nabrac pewnosci siebie bo lodz do wesolych miast nie nalezy w******* zawsze mmozna dostac :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na wyciskanie. Dobra droga??

Następny temat

filmiki

WHEY premium