SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siemka;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
Stosuje właśnie venoma HD 3.0(redukcja tk.tłuszczowej) i chciałem kupic jeszcze jakas odżywke białkową co mi możecie polecic dobego;)i czy każda odżywka białkowa nadaje sie jako substytut do redukcji? z góry dziękuje za odpowiedzi=]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
aa i jeszcze jak stosowac z Venomem prosiłbym o rozpiske jakby co ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
nie masz pojecia o odzywianiu a sie bierzesz za redukcje i to przy wspomaganiu sie venomem?!


Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
ja p*******! zadaje pytania to chciałbym usłyszec odpowiedz, czy to takie trudne? rozpiska dotyczyła jakby co odżywki białkowej białko najlepiej przyjmować rano przed treningiem i jako ostatni posiłke zaś venom maksymalnie do godziny 16...czemu nie odpowiedziałeś na pytania? jak to jest twoja fachowa odpowiedz to jak dziękuje! zadaje pytanie dotyczące konkretnej rzeczy a ty wysuwasz inne tezy (pomsta do nieba )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
a nigdy nie korzystałem z odżywek białkowych, redukcje w przeszłosci miałem wiec wiecej przemyślanych zdan nie jestem tu od dzis...a zawsze odżywki białkowe można zastąpis maślankami kefirami itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
powiedz szczerze ... poszedłes do sklepu z suplami i powiedziałeś :
- proszę o najmocniejszego spalacza

i dostałeś ... Venom do nie cukierki
nie wiesz o nim zapewne nic, nawet nie wiesz jak go dawkować..

zadajesz banalne pytania o białko..


tu wszyscy sa po to żeby pomagac, i Tobie też trzeba pomóc ... napchać Cię wiedza trzeba kolego

jak nie chcesz to ... nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Hmm.. więc ja Ci odpowiem najbardziej profesjonalnie jak potrafię:

dawkowanie białka zależy ŚCIŚLE od braków w DIECIE a wybór FRAKCJI od przewidywanej pory przyjmowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
powiedz jaki ma sens tlumaczyc komus kto posiada najostrzejszy spalacz jaki jest dostepny

nie ma pojecia o diecie (podstawach przy redukcji)

i tlumaczyc mu wszystko od poczatku???

udaj sie do dzialu odzywiania/odchudzanie i poczytaj tam co nie co

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
białko najlepiej przyjmować rano przed treningiem i jako ostatni posiłke(...)zawsze odżywki białkowe można zastąpis maślankami kefirami itp

Trochę mnie zaskoczył 4 letni staż treningowy przy tych pytaniach i wypowiedziach ale ok nie wnikam.Co do godziny przyjmowania Venoma to chodzi tylko to żebyś mógł zasnąć o nic więcej.Jak idziesz późno spać to się tym nie przejmuj.Co do odżywki białkowej i każdej innej jest po to aby uzupełniać braki w diecie.Białko zjadasz w każdym posiłku,jeśli uważasz,że w którymś masz za mało wspomóż się odżywką.Poza tym białko białko nierówne i nie można powiedzieć pij to przed spaniem...

Zmieniony przez - gautatyr w dniu 2008-07-23 12:55:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
ostatnia wypowiedz godna uwagi i profesjonalna dzięki:) niestety nic o mnie nie wiecie więc czemu ludzi z góry oceniacie? pytania proste ale chciałem sie upewnic WAS a co do tego białka co napisałem ran,przed treningiem i jak ostatni posiłek chodziło mi ze to sa chyba podstawowe pory dawkowania rano (przyspieszyc metabolizm) przed treningiem (odżywic mięsien) na noc (uzupełnic)..a pytanie typu czy rózni sie jedna odżywka o drugiej...każda ma jakiś skład i napewno sie czyms od siebie różni co nie? o venomie iem wystarczajaco duzo zeby dawkowac i nie poszłem do sklepu zeby wziasc powiedz szczerze ... poszedłes do sklepu z suplami i powiedziałeś :
- proszę o najmocniejszego spalacza
1 z brzegu...mogłem np wziasc Muscletech Hydroxycut Hardcore lub Tight Hardcore może wy tak robicie ze bierzecie 1 z brzegu ale nie ja... nie wiesz o nim zapewne nic, nawet nie wiesz jak go dawkować.. góra 2 tabletki na dzień
powiedz jaki ma sens tlumaczyc komus kto posiada najostrzejszy spalacz jaki jest dostepny

nie ma pojecia o diecie (podstawach przy redukcji)

i tlumaczyc mu wszystko od poczatku???

Sens jest zawsze a co to za różnica cz bym miał TSE czy mam venoma? każdemu trzbea odpowiadac.O diecie mam pojęcie nie martw sie o mnie mam 5 posiłków wydzielonych i jest gitara..a i mam pytanie jest johimbina w venomie czy nie ma?


(...)zawsze odżywki białkowe można zastąpis maślankami kefirami itp
Trochę mnie zaskoczył 4 letni staż treningowy przy tych pytaniach i wypowiedziach ale ok nie wnikam.

przecież na dobra sprawe nie musze kupowac odżywki białkowej moge to zastąpic SUBSTYTUTEM w postaci produktów nabiałowych
Pytania sa po to żeby sie pytac ..nie siedze na tym forum często niestety nie mam na to czasu wyrywkowo bywam..i o pewne rzeczy warto pytac nawet dal przypomnienia..co do wypowiedzi na dobrą sprawe nic takiego sie nie wypowiedziałem...tylko o tych kefirach i maślankac i jeszcze pisałem na szybko bo jak wiemy białko powoduje przyspieszenie metabolizmu nawet o 30% jako Białko posiada właściwości silnie anaboliczne, co za tym idzie, że pod wpływem treningu, przy wystarczającym dowozie produktów białkowych w pożywieniu, następuje tworzenie nowych struktur białkowych i przyrost mięśni.WIĘC pytanie było ważne ;P białko to białko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
o venomie iem wystarczajaco duzo zeby dawkowac
po czy, nastepnie napisales
a i mam pytanie jest johimbina w venomie czy nie ma?
wiec gdzie tu logika?!
wiesz wystarczajaco aby go dawkowac, ale nie masz pojecia czy jest johi w skladzie?
odpowiedz brzmi nie ma
czytalem na wyrost bo pewnie znalazl bym wiecej takich sprzecznych zdan, ale nie mam zamiaru wdawac sie w nie majaca celu polemiki wiec EOT
i poczytaj jeszcze troche
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy a nauka?

Następny temat

Pomocy jaki monohydrant

WHEY premium