SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sery

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Witam, tutaj w przepisach jest duzo sera twarogowego i chcialem sie zapytać czy jest duza różnica pomiędzy serem twarogowym chudym a ser twarogowy wiejski chudy z Piątnicy ? Chodzi mi w kontekście wypieków czy różnić sie beda moje wypieki smakiem gdy dodam ten twarogowy wiejski z Piątnicy zamiast normalnego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Nikt nie wie czy jakos zle pytanie jest skonstruowane?
Chodzi mi o to czy ser twarogowy wiejski z piatnicy różni sie od sera twarogowego bo sam serek wiejski jadłem i średni był czy to jest cos wlasnie jak ten serek wiejski czy cos bardziej jak twaróg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Twaróg wiejski z Piątnicy jest jak każdy inny twaróg sklepowy, czyli jak najbardziej nada się do przepisów z działu.
Serek wiejski ma zupełnie inną konsystencję, jak sam zauważyłeś.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Dziękuję, w sumie to nie wiedzialem ze ma inna konsystencje bo nie otwieralem i o to chcialem zapytać, nie otwieralem bo w sklepie ktory jest aktualnie najbliżej mojego lokum jest tylko taki i chcialem przed kupnem zapytać, a więc jeszcze raz dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 22
Serek wiejski kompletnie nie nadaje się do wypieków, nic byś z nim nie zrobił. Ma tak jakby grudki sera, które są w rzadkiej śmietance.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 29
Serek wiejski podchodzi mlekiem jest zbyt rzadki do wypieków. Najlepszy jest zwykły twaróg mielony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyprawy i panierki

Następny temat

placki bananowe - pytanie

WHEY premium