SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

schudlem 70kg i mam problem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
może 7 kg chciał napisać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8856
to zacznij cwiczyc i nabierz masy miesniowej u bedzie dobrze
(chyba)

skupek pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2528
michał,
jak ci się to udało???

jaka dieta? ćwiczyłeś????

to jest
po prostu
fenomenalne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Wiesz co sa mascie ale jesli cie nie stac na operacjie to i na ta masa mesci ktore tez nie zawsze dziala stac raczej nie bedzie bo to nie 2 mm ze 1 tubka starczy ci na miech...

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Jeżeli masz już ponad dwadzieścia lat - a zakładam, że napewno tak jest, to muszę cię zmartwić, skóra się nie zejdzie. Ja zrzuciłem mniej - 50 kilo, to było trzy lata temu. Do dziś skóra nie odzyskała jędrności.
Możesz sobie pomagać np. kolagenem i zbudować trochę masy mięśniowej, by skóra miała na czym się opiąć, ale to na pewno nie pomoże ze skórą z brzucha.

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2006-06-07 11:32:39

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2165
jak mozna tak schudnac XD

[ Rob Co Chcesz Pod Uwage Bierz Mozliwosci, Przyczynowo Skutkowe Zaleznosci ]

; )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Tak sie chudnac nie powino...

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
jasne ze nie powinno, ale co z tego

imo 4kg miesiecznie przy porzadnej "opiece" nad skora (masci etc) to max (mowie o dlugoterminowym chudnieciu)

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 0
witaj. mam wielki wielki problem. Waże też 150kg. Chciałabym tyje schudnąć co Ty. Do 80kg. Proszę Napisy jak to zrobiłeś. Nie mam pojęcia jak się wziąć za siebie. Twoja rada bardzo mi się przyda. Jestem kobieta :( :( wiem to tragiczne :( błagam o odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wejdz do dzalów dla kobiet, na głównej stronie, ew. ogólnych jak; Odchudzanie, Odżywianie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zarabiaj Dużo Kasy Na ODŻYWKI Nie Czekaj

Następny temat

Trening na mase do sprawdzenia!!!

WHEY premium