SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sama meta na cyklu - jest sens odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1727
Wlasnie koncze cykl na samej mecie 4-5-5-6-6-5 x5mg i zastanawiam sie czy jest sens odbloku?? Do clomidu altualnie niemam dostepu ale zastanawiam sie czy przy takim cyklu nie wystarczy testosterol??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
1 listek clomidu pasuje zjesc a jak miales dostep do mety to i do clomidu sie znajdzie albo zalatw sobie receepte u lekarza

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
ja jestem właśnie na kuracji 200 tab mety polskiej z jelfy i nie robie zadnego odbloku nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
testosterol to najgorsze gowno nic ci nie da pozatym sam powienes czuc czy czujesz sie lekko zblokowany czy jest jak przed cyklem profilaktycznie mozesz dac z 6 tab clomidu albo tribulus i ZMA

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
nie doradzajcie tego tribulsa przeciez to nic nie daje lepiej zalatwic clomid taniej wyjdzie i dziala a tribuls to jakies gowno i sciema

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1727
wiem ze testosterol to gowno ale posiadam paczke to pomyslałem ze moze sie przydac po cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
mysle ze listek clomu by mógł by byc.

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44253
a tribuls to jakies gowno i sciema


Jak się czegoś nie zna, to trzeba to krytykować
Aż dziw, że po SAA nie jedzie...

Dawaj cloma, masz rację, to przecież jak "miętusy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
Psycho Dad czy ty zawsze masz tak glupie wypowiedzi?? wystarczajaco tego zjadlem zeby stwierdzic ze to nic nie daje a ty jak nie masz nic madrego do powiedzenia to sie nie odzywaj

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
j/w dla mnie tribulus to gowno, jakiś buzer teścia jeszcze, ale sam tribulus??może dla normalnego organizmu, bez stosowanych saa coś zdziała, ale na odbloku??wątpliwe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokowanie po 3 latach nolva

Następny temat

Omnadren 250

WHEY premium