SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

s.m.p.a rzucisz okiem na dietę?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
białko 2,3
ww 4
tłuszcze 1,6
dobrze rozumiem?
jeśłi tak

myślę że możeszz próbować powoli zwiększać ww

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
tak, sorry, piszę już skrótowo, dobrze że się zrozumieliśmy :) tłuszcze pozostawić na poziomie, czy zmniejszyć, zwiększając węgle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
napisz jaki ostatnio miałeś btw i kalorycznośc

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
~3050kcal
białko 2,3/kg
tłuszcze 1,5/kg
węgle 3,5/kg
to zacząłem stosować po problemach żołądkowych i do dziś dnia na tym jadę
Przed problemami, jak wiesz jechałem LC ~3650kcal (białka 2,3/kg . tłuszczy 3,4/kg . węgli 2,04/kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zwiększ jak pisałeś powoli a do celu bedzie ok pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
dzięki. Będę dawał codzienne rozpiski, gdyż spodobało mi się to i motywacja jest dodatkowa. Mam nadzieję, że nie będzie Ci to przeszkadzało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Zmieniony przez - debee w dniu 2009-12-07 21:56:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
możesz dawać temat jest twój ten tydzień mam strasznie napiety ale w miarę możliwości wieczorem będę starał się zajrzeć

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Dziś strasznie zabiegany dzień:
z rana programowo placek owsiany, tym razem z rodzynkami. Wyszedł trochę płaski. Dziś wieczorem chcę zalać płatki, żeby zwiększyły objętość, rano dodam jaja i jakiś owoc i zobaczymy jak wyjdzie, trzeba kombinować

kolejne 2 posiłki to makaron durum z kurakiem, warzywa i orzechy (tu pojemniki i jadłem między zajęciami). Mieliśmy też 2h przerwy, więc poszliśmy do herbaciarni z kumplem pisać projekt i tak napiłem się zayebistej zielonej herbaty ... w domu nigdy mi tak dobra nie wychodzi:




Po powrocie poświęciłem trochę czasu na naukę ( seminarium z zarządzania zespołami w organizacjach - jutro raczej pewne kolokwium ) :




Później posiłek przed aerobami (mecz ligowy w siatkę - wygrany 2:0 ) - kasza ze schabem,warzywami i orzechami:







Zaraz przed meczem porcja BCAA:




Właśnie wróciłem i zajadam kaszę z tuną doprawioną czosnkiem, pieprzem i musztardą + pieczarki - wyszło zayerbiście :D :




I na koniec wrzucam swoje ciuchy z siatkówki :




Czeka mnie już tylko posiłek przed snem - standard: ser biały półtłusty, kielon oliwy i warzywka - chyba kapustę pekińską sobie dodam ( w kauflandzie kupiłem ostatnio na 0,09zł za kg !!! )
No i sporządzenie 4 posiłków na jutro na uczelnie - od 10 mam zajęcia do 18 ... w środku 3h przerwy w których zawitam na siłkę i zrobię sobie barki + brzuch. Miłego wieczoru wszystkim, którzy zaglądną.
pzdr.

P.S rano nie robiłem fotek ze względu że nie bardzo mi się chciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
widze że dziennik treningowy się zrobił jak chcesz wrzuć w odpowiedni dział chyba że wolisz tu po cichu
mnie to nie przeszkadza
jak zalewasz płatki zalej też owoce spróbuj szczególnie suszone będą rano całkiem inne i smak też lepszy
fajne buty
w herbaciarnio na pewno dużo lepsza jakościowo herbata więc nie ma co porównywać ...

i niech inni patrzą że można pogodzić uczelnie i inne obowiązki jeśli tylko się chce, zależy tylko od chęci i zdeterminowania
spadam też bo tydzień mam również nie hohoh pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orbitrek BUFFALO

Następny temat

dieta do oceny, redukcja dziewczyna 174cm/67kg

WHEY premium