SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rondell zdjecia - aktualne str.3,4

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
-rks1950- dzieki za lancuch dalem 100zl - splot figaro waga ok 30g a za brandze - splot pancerka dalem 80zl waga ok 30g niedawno zaopatrzylem sie jeszcze w pierscien atlantow - 26zl waga ok 6g - i teraz mam juz komplet hehe
odnosnie tego, ze wygladam mlodziej na aktualnych zdjeciach to dobrze slyszec hehe

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8523
no to ceny raczej normalne , spoko ja musze sobie wreszcie blita nabyc droga kupna

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
heh jest postep ale malo masy,bez koszulki wyglada przyzwoicie ale jak zalozysz cos na siebie niewiele widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7492
Rondell Gratuluje wygladarz jak na swoja mase i wzrost Bardzo ładnie na pewno zwracają na ulicach ludzie na ciebie uwage .Pozdrawiam rosnij zdrowo.

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F


<duke> pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
Duke16: dzieki bardzo tak w zasadzie to nie dbam o to czy ktos zwraca na mnie uwage czy nie chodzi mi o to zebym to ja sie czul bezpiecznie i oczywisice sie tak czuje

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
bardzo estetycznie, podoba mi sie,
SOG

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
heh odbilbym gdybym mogl
niedlugo postaram sie zaopatrzyc w abonament

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 76
eno luzik cwicz tak dalej tylko trochu masy by sie przydalo bo cos szczuply jestes

I Wonder If Heaven Got A Gym??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7492
Sadze ze masy nigdy d0osc , ale on wyglada wpozatku mse ma dosyc dobra jak na wzrost i wogule dobry koles jest

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F


<duke> pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
bardzo dobry i silny byku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj pies ;-)

Następny temat

z qmpelami przed treningiem -wyglupy

WHEY premium