SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rondell zdjecia - aktualne str.3,4

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
Z wczoraj sa foty z plazy
Aktualnych zdjec nie ma bo nie mam gdzie zrobic Jak tylko bede mial to je wrzuce. A tak przy okazji cwicze nie dla duzej masy tylko dla sylwetki. Przy moim wzroscie wystarczy mi ta masa, ktora mam Nie chce wygladac jak zel-betonowy klocek o wzroscie 165cm Jesli bym mial tak ze 175cm to bym jeszcze zrobil troche masy

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


Oto moje aktualne zdjecia To sa moje plecki Zdjecia sa robione 3h po treningu plecow

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


Nie sa najlepszej jakosci bo byly robione nokia 7650 Ale tu nie chodzi o szczegoly tylko... o moja klate hehe

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


Wiem ze musze zrobic troche masy ale nie chce bo tak jak jest mi wystarczy Ewntualnie minimalnie moge cos jeszcze nadrobic Teraz jestem na treningu letnim nastawionm na sylwetke na zime przezucam sie na tening na mase

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak tam ztracone kilo wracaja ??!:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


Oto moje bareczki Pepis nie przesadzaj z tym, ze budze respekt na ulicach Jesli juz to zwracam na siebie uwage
Orzechh: dzieki jeszcze raz za diete Bede ja stosowal od nastepnego tygodnia

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


Oto cos z czego rowniez moge byc dumny
.::TRICEPS::.
A jesli ktos chce sie dowiedziec o co chodzi z tymi kg to zapraszam: https://www.sfd.pl/temat157666/ 

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


I jeszcze lajtowe zdjecie u qmpla przed domem Niedlugo jak nawoei qmpla to wrzuce jego zdjecia Powiem tyle jest duuuzzzyyy!!!

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
Tam mialo byc namowie hehe

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
szczerze przyznam ze dobry najszerszy, myslalem ze nie masz a tu taka mila niespodzianka

a fotki i tak nie oddają Twojej budowy, dlatego ze robione tą plugawą nokią

pozdro, jest real good
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj pies ;-)

Następny temat

z qmpelami przed treningiem -wyglupy

WHEY premium