SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja tkanki tluszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
za bardzo nie mam jak od pon do czw z racji pozniej godziny konczenia pracy/kompieli/przyzadzenia posilkow na chwile obecna i na nastepny dzien/zakupy wszystko zajmuje mi do ok 21,30 wstaje 5.40 zreszta w moim pomieszczeniu spi kilka osob i bylo by to troche urudnione wiec moge tylko cwiczyc jak przyjade do domu czyli pon,sb,ndz ogolnie mam wszystko to co powinno byc w przydomowej silce posiadam rower stacjonarny wolne ciezary,atlas

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Jakis dobry FBW podzielony na dwa sety, w sobote i poniedzialek, a w niedzieleaeroby na rowerku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
pon odapda jestem w pracy myslem na trenigiem w pt i ndz taki jaki podalem na 1 str. po kazdym 30 min rower tetno 130-140 w nietrenigowe (sb) aero/tabata do tej pory sadlem z 97 na ok 90 w pasie ale cwiczylem 4 tyg i aero tyle samo wszystko bylo zapiete na ostatni guzik i nadszedl moment kiedy juz od ok 10-14 dni stoje w miescu mimo ujemnych kalori i aero szukam jakis nowych bodzcow wiec zalozylem tutaj post by sie skonsultowac marzeniem bylo by miec 85 w pasie przed przystapieniem do robienia masy.

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
No, tak napisales jak przyjade do domu czyli pon,sb,ndz....
Trening spoko. Nie ma co za bardzo poprawiac, bo to dobra klasyka...
Mozna dalej nim leciec poki daje efekty. Skracac przerwy miedzy seriami, dawac jakies serie laczone itd, ale to dopiero na zastoju wagi.


Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-08-31 19:26:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
zastoje juz sa i konbi acje, a wiadono jak sie stoi w miejscu to sie wszystkiego czlowiek czepia i nie zawsze przynosi to zmaierzonyn skutek moze zapodam teraz thermala nie wiem czy jest tam efka czy nie moze polaczyc z venomem mam tez tussi, ale zostawie na koncowy etap redukcji moze wezme 1 kaps thermala i venoma na dzien koncze juz 80-90 kaps thyrotherma ?


co sadzisz na sob aero na czczo?

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
co sadzisz na sob aero na czczo?
Zasadniczo, jestem na NIE, ale na niektorych dziala ladnie. Ja tylko z nog strasznie chudlem i zalatwilem stawy kolanowe swojego czasu.
Nigdy wiecej takich glupot nie zrobie, a teraz biegam po 60 min, co drugi dzien i czuje sie swietnie...
Spalacza mozna dac, ale cudow sie nie spodziewaj...


Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-08-31 19:45:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
moze tak nie do konca na czczo dam najpierw 30 g ostrowi po aero (20-30)ostrowia + owsiane 50g mam do siebie ze ciezej buduje niz trace mase na nogach mi nie zalezy bo tam miesni prawie niema jedynie stawy troche dostana w kosc.


do ankiety mozna dodac typ gentyki.

Zmieniony przez - hator w dniu 2009-08-31 20:02:20

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Daj Ostrowie i czadu, bo po platkach to ciezko bedzie cwiczyc, tak od razu...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-08-31 20:27:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
minelo juz 11 dni jak narazie waga - ok 2 kg lapa kilka mm miejsza, pas ten sam raczej co zmienic dalej ciac wegle? czy juz organizm sie przyzwyczail do ujemnych kalori? juz 7 cm zeszlo z niego jeszcze 5-7 cm i bedzie git mam jeszcze venoma i tussi, zapodac? co najmniej 6 tyg redukcji jeszcze, jakies sugestie?

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Mozna cos wrzucic...
Sam zdecyduj, jak czujesz, ile z diety wyciagnoles itd
Spalacz, bez dobrej diety na 90% nic nie pomoze...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-09-11 22:06:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strata 15-20 kg Nadcisnienie

Następny temat

Jak przybrac parę kilogramów...

WHEY premium