SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja tkanki tłuszcowej

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Martucca z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam! Sytuacja przedstawia się następująco.. otóż musze zrzucić tłuszcz kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, nigdy niczego podobnego nie próbowałam robić wcześniej tylko z 68 schudlam do 63 kg jedzac mniej i robiac brzuszki, zatem potrzebuję waszej pomocy :) jest tylko jeden problem w gre nie wchodzą ćwiczenia na siłowni, a raczej jest tak ze warto cwiczyc areobowo i silowo, będzie to możliwe dopiero po wakacjach nie mam diety nic..
w jakim czasie zdolałabym się tego pozbyć tak mniej więcej

Płeć: Kobieta

Wiek: 17 w tym roku będzie

Waga: 58

Wzrost: 162

Obwód klatki: 91

Obwód ramienia: 26

Obwód talii: w najwęższym pkt ;71 , na wys. pępka 85

Obwód uda: 56

Obwód łydki: 34

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: odkurzam, zmywam, codziennie tos ie troche namacham ;p z psem czesto,spacery

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: rolki, rower czasem, szybkie marsze, 400-500 brzuskow dziennie + 30\40 min cwiczen dziennie ( przysady,staram sie pompki ale za slabiutkie raczki ;),itp) planuje zaczac biegac o 5 rano ok. na poczatku 20 min pozniej wiecej

Odżywianie: wczesniej strasznie duzo przyprawowych rzeczy, chipsow, zupek chinskich itp daltego tluszcz sie zrobil wiem, ale ogolnie potrafie tego odmowic i juz nie jem, a slodycze jadalam sporadycznie, teraz wcale , slodkie napoje tez wyeliminowane, teraz jem duzo miesa i wazyw staram sie unikac makaronow i ziemniakow, jednak nie obejdzie sie bez ryzu bialego i bialego chleba niestety

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: zdrowa

Preferowane formy aktywności fizycznej: co drugi dzien bieganie, 1 w tyg skakanka, 400-500 brzuszkow coddziennie, przysiady i 30 min innych cwiczen, w week. rolki, czasem tez w tyg, szybkie marsze codziennie w sumie i bieganie chce zaczac

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nic

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nei zanm sie na tymm

Stosowane wcześniej diety: tylko oraniczenie jedzenia bo jadlam jak glupia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
..

Zmieniony przez - jagody w dniu 2011-07-11 11:46:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to witamy w Ladies

Informacje, które wkleiłaś tak naprawdę mało nam o tobie mówią Wypełnij ankietę, której wzór znajdziesz w regulaminie działu Ladies (teraz tutaj jesteś ), wklej foty sylwetki i napisz nam, co jesz w poszczególnych posiłkach.

Dopiero wtedy będziemy mieć konkretny obraz sytuacji i coś uradzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fotki :
http://imageshack.us/g/546/51685755.jpg/

Wiek : 17
Waga : 56,5
Wzrost : 162
Obwód w biuście :91
Obwód pod biustem : -
Obwód talii w najwęższym miejscu :71
Obwód na wysokości pępka :85
Obwód bioder :
Obwód uda :. 56
Obwód łydki 34
W którym miejscu najszybciej tyjesz ; brzuch ramiona buzia uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nie mam pojecia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: brak
Co lubisz jeść na śniadanie: 4 kanapki (bialy chleb) z serem zoltym, ogorek pomidor, badz platki 'czokapik'' xD
Co lubisz jeść na obiad : schabowe z ziemniakami
Co jako przekąskę : batoniki czasem, czesciej chipsy czasem owoce
Co jako deser : nie jadam regularnie wiec trudno powiedziec
Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : wszystko ok nie biore tabletek
Preferowane formy aktywności fizycznej ; jazda na rolkach ok 1h dziennie? , rower 1h? taniec szybki i wgl cwiczenie tanca cos na latino/brzucha rozne x2 i brzuszki
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :nic
Stosowane wcześniej diety : nic



Zmieniony przez - jagody w dniu 2011-07-19 02:30:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też nie dawno założyłam dziennik i choć ćwiczę od dawna to tu dowiaduje się wielu rzeczy.
Mi zaproponowali trening areobowo siłowy. Myślę że będzie dobry i dla ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uuuu
Gdzieś mi umknęłaś

Zacznij od ułożenia diety: 120g białka, 120g węglowodanów, 75g tłuszczu. Popatrz w dziennikach innych dziewczyn, jak taka dieta ma wyglądać i wrzuć gotową do sprawdzenia

Czy trening siłowy (siłownia/obciążenia w domu) jest możliwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
śniadanie 1

2 kromki ciemnego chleba z ogórkiem pomidorem serem żółtym i masłem
szklanka wody

śniadanie 2

jogurt owocowy/serek wiejski

obiad

zupa,mieso np schabowy z ryżem białym, surówka szklanka wody

podwieczorek owoc np 2 nektarynki i szklanka wody

kolacja twaróg ze śmietaną/ tuńczyk w oleju bez oleju ;p plus 1 kromka pieczywa


przykro mi ale nie ma opcji na siłownie narazie :(
jeszczę pragnę zapytać czy da się spalić ten cały tłuszcz areobami i dietą?? i w jakim czasie tak mniej wiecej jak do wszystkiego sie bede stosowala :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
śniadanie 1

jajecznica z 4 jajek plus 2 kromki z masłem

śniadanie 2

jogurt plus owoc

obiad

kurczak z ryżem

podwieczorek

jabłko

kolacja

2 jajka na miękko plus 2 kromki chleba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94
Witam mam 30 lat, zaczelam przygode z odchudzanuem..nie rozumiem jak praktycznie ma sie ppm a cpm... Wogole nie wiem o co tam biega.. Powiem co wiem... Mam prace fizyczna... Pracuje 5 dni w tyg po 12 godz.. Spalam w pracy 1960 kcal w 9 godzin... Liczac ze 3 sie obijam:) cwicze zumbe godzine dziennie 6 razy w tyg gdzie spalam ponad 600 kcal... Jem natomiast 1200.. Jak wiec z tym bilansem ... Jest na za duzym minusie czy jest ok? Cwicze dopiero od tygodnia a na 1200 kcal jestem trzeci dzien..;) prosze o pomoc i odpowiedz na pytanie czy jest ok? Czy bede chudla? Pozdrawiam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
ppm - tyle potrzebujesz, aby chodzić, spać, oddychać
cpm - to ppm + dodatkowe kalorie potrzebne do wykonani codziennych czynności, typu praca, zumba, itp.

Jesz zdecydowanie za mało, przeczytaj https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html i załóż swój oddzielny temat, żeby nie robić bałaganu w czyimś.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spalam w pracy 1960 kcal w 9 godzin... Liczac ze 3 sie obijam:) cwicze zumbe godzine dziennie 6 razy w tyg gdzie spalam ponad 600 kcal...

Nie, nie, nie, to zupełnie nie tak Im więcej się ruszamy, zwłaszcza w zakresie aerobowym, tym szybciej organizm się adaptuje do wysiłku i spala coraz mniej. Zwłaszcza, jeśli towarzyszy temu dieta głodówkowa To co Ty robisz, to progresywnie i skutecznie obniżasz swój metabolizm.

Wartości, które podałaś, są nieorzeczne. Jesz 1200kcal, a spalasz 2600? Nie jesteś perpetuum mobile
Owszem, można spalać dużo, ale bez jaj. Dolicz sobie do tego swoje podst. zapotrzebowanie, powiedzmy, 1200kcal. I co? Jesteś w stanie zjeść każdego dnia nieomal 4000kcal, żeby ani nie chudnąć, ani nie tyć? Tyle jedzą wielcy faceci ciężko ćwiczący siłowo i być może nawet robiący masę (oczywiście Huberta to nie dotyczy ).

Pewnie że będziesz chudła. Ale w pewnym momencie nastąpi: STOP i nagle okaże się, że aby nie tyć do końca życia będziesz musiała jeść 1200kcal, a właściwie, biorąc pod uwagę naturalny proces "starzenia się", coraz mniej, aż w końcu dojdzie do tego, że na 1200kcal zaczniesz tyć. Chcesz tego?

Załóż temat w dziale, podaj dokładne dane zdjęcia sylwetki, to coś konkretnego doradzimy

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-08-20 11:12:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - prosba o kompleksowa pomoc! dieta, suplementy

Następny temat

Kaloryfer

WHEY premium