SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja masy tłuszczowej , dieta

temat działu:

Dietetyka ogólna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1097
Witam.
No więc mam problem wynikający z Nadwagi.
Mam 16 lat
172 cm wzrostu
85 kg wagi
I Chciałbym abyście złożyli dla mnie jakiś plan ćwiczeń na siłownie na redukcje masy tłuszczowej oraz dobrali jakąś dobra diete do tego
bardzo mi na tym zależy i zainteresowanym pomocą chcaiłbym bardzo podziękować chciałbym stracić trochę tłuszczu aby na wakacje jakoś wyglądać.
Ja złożyłem sobie taki ale bez siłowni ale mówią żebym tego nie robił a mianowicie
Dieta dukana i Akrobatyczna 6 weidera.
Pozdrawiam i z góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Wybrałaś chyba najgorzej dukan i A6w, o wakacjach trzeba było myśleć w styczniu albo i wcześniej, ten tłuszcz co się zbierał jakiś tam długi okres nie tak łatwo zejdzie. Zajrzyj do działu ladies tam dziewczyny Cie pokierują odpowiednio.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AEROBY PALĄ MIĘSNIE?1?!?!!!

Następny temat

Celiakia, dieta, ćwiczenia.

WHEY premium