SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - kiedy włączyć HIIT

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 809

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

m

Wiek

25

Waga

95

Wzrost

187

Cel treningowy

12% bf

Staż treningowy na siłowni

1 rok

Uprawiane inne sporty

nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full siłownia

Dieta

zbilansowana redukcyjna

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

białko

Ostatnio przerabiany plan

upper & lower body

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

nie sprawdzalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2186
Witam,

Po 5 miesiącach masy planuję swoją pierwszą redukcję.

Przez pierwsze 6 tygodni planuję trenować planem Push Pull Legs, włączyć aeroby po treningu i interwały w dni bez treningu siłowego.

Docelowo:

Pon: Push
Wt: HIIT
Środa: Legs
Czwartek: HIIT
Pt: Pull
Sob: Off
Nd: Off

Chciałbym zapytać czy najlepiej od razu ruszyć z pełnym zestawem, czy zacząć najpierw od siłowego i aerobów i dopiero po kilku tygodniach dorzucić interwały?
Nie chciałbym zacząć za ostro i zgubić mieśni.

Pozdrawiam,
Paweł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Dodając interwały i areoby tak jakby od razu ucinasz tym samym znaczną ilość kalorii. Warto zacząć małymi kroczkami, najpierw zabrać się za dietę. Potem powoli dokładać areoby i potem ewentualnie zwiększać jeszcze bardziej tą aktywność. Ale jak już wspomniałem małymi kroczkami, gdyż lepiej to się przełoży na dłuższy okres czasu.

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2186
Właśnie w odżywianiu podwiesiłem pytanie czy wliczać wszystkie treningi aerobowe i HIIT w zapotrzebowanie kaloryczne i od tego ścinać 200kcal, czyli wyliczyć zapotrzebowanie tylko dla siłowego treningu i dokładać aktywności zamiast obcinać kcal? Jak sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Kaspar
czyli wyliczyć zapotrzebowanie tylko dla siłowego treningu i dokładać aktywności zamiast obcinać kcal? Jak sądzicie?

Tak możesz zrobić.

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciąganie na drążku

Następny temat

kiedy ćwiczyć brzuch??

WHEY premium