SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja- KATASTROFA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Jak będziesz miała apetyt to nic nie szkodzi jak zjesz więcej niż założone 1300kcal. Pomału do celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 654
Wrzucam jadłospis z dzisiaj :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Mam nadzieję, że żółtek od tych omletowych białek nie wyrzucasz, chociaż jajecznica z samych białek nastraja tu mało optymistycznie :/ To najwartościowsza część jajka, a trochę więcej tłuszczu na pewno też Ci nie zaszkodzi (zbyt mało tłuszczu u kobiet może powodować problemy hormonalne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
halinae
Mam nadzieję, że żółtek od tych omletowych białek nie wyrzucasz, chociaż jajecznica z samych białek nastraja tu mało optymistycznie :/ To najwartościowsza część jajka, a trochę więcej tłuszczu na pewno też Ci nie zaszkodzi (zbyt mało tłuszczu u kobiet może powodować problemy hormonalne)


Dokładnie.
Z tłuszczem nie schodziłabym poniżej 60g . No i lepiej z żółtkami te jajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 654
Dałam dwa całe jajka z żółtkami i do tego dwa białka :),
docelowo chcę dać 60g, na razie to ten taki okres przejściowy

Zmieniony przez - ndoadot w dniu 2015-03-18 09:05:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Wywalanie żółtek to zbrodnia!

A tak serio to jedz żółtka na zdrowie, bo kilka gram tłuszczu w te czy we te dla Ciebie jest bez różnicy. A wyrzuciłaś to co najcenniejsze w jajku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 654
Dziewczyny, ale ja dałam dwa żółtka !

Kiedyś wyrzucałam, ale teraz staram się tego oduczyć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
No ale dwa wywaliłaś a tak byś miała 4...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 654
No to fakt, ale jakbym je dała to się potem nie zmieszczę w makro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
No własnie na to dziewczyny starają się Tobie zwrócić uwagę - lepiej zjeść te dwa żółtka i dobić tłuszczu niż się zmieścić w makro w tym momencie i je wywalić.

Bo i tak masz mało tłuszczu w diecie na razie.

Chyba, że je sobie zostawiłaś w misce na dzisiaj a my tu próbujemy prostować

Zmieniony przez - delfinka w dniu 2015-03-18 09:32:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uporczywy brak efektów/mizerny efekt

Następny temat

Trening + dieta (redukcja) dla dziewczyny

WHEY premium